Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   2 3 4 5 6 7 8   Následující   ››

Moderní marketing a nová média v českém a moravském vinařství

logo_program_rozvoje_venkova.jpg V rámci projektu 13/018/1310b/564/000522 z Programu rozvoje venkova nabízíme ke stažení studijní materiály

 

VINEX 2013 - informace pro vinaře

vinex_2013_v.jpg Nový termín, nová koncepce = Váš úspěch. Tradičně s podporou Vinařského fondu ČR a Svazu vinařů ČR. Pro VINEX 2013 jsme připravili několik podstatných změn. Veletrh se poprvé koná 24. – 25. 5. 2013 a je pouze dvoudenní. Posunem termínu se podařilo vyhnout významným vinařským zahraničním i tuzemským akcím.  

 

Pozvánka na setkání s Andrejem Babišem

ilustr_foto4.jpg Vážení kolegové, dovolte, abych Vás pozval na neformální setkání a besedu s panem Andrejem Babišem, generálním ředitelem Agrofert Holding. Debata na téma "Perspektivy podnikání v České republice" se jistě dotýká i nás, členů Svazů vinařů ČR.  

 

Wine professional 2013 - veletrh v Amsterdamu

wine_professional_logo_2906.jpg Pozvánka a přihláška na účast na prestižním nizozemském vinařském veletrhu WINE PROFESSIONAL 2013 na oficiálním stánku České republiky - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA.  

 

Znojemské vinobraní

ZnojemskeHistorickeVinobrani.JPG Znojemské vinobraní v letošním roce navštívilo bezmála 80 tisíc návštěvníků. Nemálo z nich si našlo cestu i do prostředí znojemského hradu, kde prezentovalo svá vína 15 vinařů VOC Znojmo. Svého "degustátora" v průběhu slunečného zářijového pátku a soboty nalezlo 35000 vzorků.

 

Apelace12 - odborná vinařská konference

apelace12.jpg Organizátoři Město Velké Pavlovice a VOC Modré Hory, o.s., si Vás dovolují pozvat na odbornou vinařskou konferenci s mezinárodní účastí "Apelace 2012", která se uskuteční ve čtvrtek 6. září 2012 v nově otevřených prostorách Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. T ermín podání přihlášek se posunul do konce tohoto týdne, tedy do 26.8.2012    

 

Jihomoravské dožínky 2012 - nabídka pro vinaře

VF.jpg Vážení vinaři, dne 1. září 2012 se v areálu klášterní zahrady na Mendlově náměstí v Brně pořádá letošní ročník „Jihomoravských dožínek“. Součástí akce budou i prodejní expozice různého zboží a pestrý komponovaný program ve spolupráci s JMK, Regionální agrární komorou Jihomoravského kraje, městem Brnem a mnoha dalšími partnery. Současně bude probíhat i den otevřených dveří v sousedním pivovaru Starobrno, což dává příslib silné účasti lidí na obou akcích. Celá akce bude široce propagována.

 

Odborný vinařský zájezd za víny SLOVINSKA a jižního ŠTÝRSKA

moravin.jpg Moravín, svaz moravských vinařů  zve členy Moravínu, vinařskou veřejnost a milovníky vína na třídenní odborný vinařský zájezd za víny SLOVINSKA a jižního ŠTÝRSKA 21. - 23. srpna 2012.  

 

Sauvignon Forum 2012

logo_sauvignon_forum.jpg Vážení vinaři a obchodníci s vínem, poprvé v historii pořádá letos Česká republika světovou soutěž vín pod patronátem OIV , Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví se sídlem v Paříži.  

 

Nabídka na účast na veletrhu v Korejské republice

KR.jpg   Ve dnech od 12. do 15. října 2012 se ve městě Tedžon v Korejské republice uskuteční mezinárodní veletrh Food and Wine. Hlavními sponzory akce je Magistrát města Tedžonu, Ministerstvo potravinářství, zemědělství a rybářství Korejské republiky a Korejská organizace cestovního ruchu. Předpokládá se účast firem z minimálně 18 zemí světa. Českým výrobcům se naskýtá příležitost prezentovat své výrobky za výhodných podmínek.  

 

Dotazník Vinařské akademie Valtice

VAV.jpg Vinařská akademie Valtice připravuje nový 60ti hodinový vzdělávací program pro konkurenceschopnost, jehož cílem je zlepšeni prezentace vinařství, vinařských firem a zejména vina. Budeme rádi, když budete spoluautory tohoto vzdělávacího programu a vyplníte nám přiložený dotazník, který nám pomůže zjistit zájem, tématickou náplň, časové rozložení a termíny vzdělávacího programu.

 

NOVINAŘINY - newsletter k Vinařství roku 2011

madlVR2011.jpg Třetí ročník prestižní soutěže o titul Vinařství roku 2011 úspěšně dospěl do svého finále. Akce pořádaná Svazem vinařů ČR ve spolupráci s Národním vinařským centrem a s významnou podporou Vinařského fondu vyvrcholila v závěru minulého týdne v pražské Lucerně. Nezbývá než poděkovat všem hostům, zástupcům médií, přítomným vinařům a především partnerům, s jejichž přispěním se slavnostní galavečer skutečně vydařil. V malém ohlédnutí se můžete podívat jak to ve čtvrtek 12.dubna 2012 v Lucerně vypadalo...

 

Problém uznávání honiteb - seminář

33.jpg Vážení vinaři, asi před rokem jsme se Vás nezávazně dotazovali na zájem k uspořádání semináře k problematice honiteb. Po dlouhé době se konečně podařilo tento seminář zorganizovat. Níže nalezente podrobnosti k programu a možnosti přihlášení.

 

MEZINÁRODNÍ VELETRH VINEX 2012

vinex.jpg Vážení vinaři, poslední možnost přihlásit se na MEZINÁRODNÍ VELETRH VINEX 2012 !!! TERMÍN posunut do 17. 1. 2012

 

Svatomartinská vína zaplní obchody i restaurace už za měsíc

SM2011.jpg Svatomartinská vína se za šest let své novodobé existence stala doslova celonárodním fenoménem. Jejich obliba a s ní ruku v ruce také spotřeba rok od roku roste a dělá radost vinařům i jejich zákazníkům. Po loňském více než miliónu a půl lahví letos velmi pravděpodobně padne už dvoumiliónová hranice prodaných lahví Svatomartinských vín. Dosavadní průběh sklizně napovídá, že vína ročníku 2011 budou díky mimořádně vydařenému září excelentní.  

 
‹‹   Předchozí   2 3 4 5 6 7 8   Následující   ››