Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››

Výběrové řízení na pozici odborného učitele Vinařství a Vinohradnictví

svisv.jpg Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice vypisuje výběrové řízení na pozici odborného učitele "Vinařství" a "Vinohradnictví".

 

Vzdělávací aktivity - obchod a marketing s vínem

Logo_SVCR_160_100.jpg Vážení vinaři, vinohradníci a obchodníci vínem, v rámci podpůrných obchodně-marketingových aktivit Svazu vinařů ČR si Vás dovolujeme pozvat na vybrané vzdělávací aktivity. Celkem se jedná o tři témata, kdy každé z nich bude pro možnost Vaší volby probíhat ve třech termínech a ve třech různých místech. Nyní zbývá poslední téma.

 

Vinařství roku 2013 - přihlášení do soutěže

Vinarstvi_roku_13_160_100.jpg Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Národním vinařským centrem, o.p.s. a za podpory Vinařského fondu vyhlašuje s outěž o titul Vinařství roku 2013. V březnu v roce 2014 bude tento titul udělen již v pořadí 5. vinařské společnosti. Tak jako každý podobný projekt, tak i Vinařství roku sebou nese vývoj a na základě reakce odborné i laické veřejnosti, jsme v letošním roce přistoupili k následujícímu způsobu výběru vítěze.  

 

MASTERCLASS - Vína z tradičních vinařských regionů

PWW.jpg Prague Wine Week je výběrový festival vín, vinařství a gastronomie. Poslední lednový týden v Praze nabídne degustace vín, degustační menu, prezentace vinařství, přímý prodej vín ve vinotékách, setkání profesionálů i milovníků vín.

 

Projekt Národní soustava kvalifikací 2

NSK2.jpg Konsorcium Hospodářské komory ČR, Agrární komory ČR, Svazu průmyslu a dopravy ČR a společnosti TREXIMA, se podílí prostřednictvím sektorových rad na tvorbě Národní soustavy kvalifikací. NSK představuje pro firmy novou cestu k získávání odborníků z praxe s mnohostranným využitím zejména v personalistice – od recruitmentu po outplacement.

 

Marketingové nástroje ve vinařství

skoleni.jpg Vážení producenti vína, vinohradníci, obchodníci s vínem, opět Vás  touto cestou oslovujeme k prohloubení svých znalostí a dovedností v oblasti moderního marketingu. Připravili jsme pro Vás workshop/školení s tématem: "Marketingové nástroje ve vinařství"

 

seminář "Fenolická zralost a vína bez travnatých tónů"

BS_Vinarske_potreby.jpg Společnost BS vinařské potřeby si vás společně se Zahradnickou fakultou Mendelovy university dovoluje pozvat na kurz Fenolická zralost a vína bez travnatých tónů,  který se uskuteční v úterý 27. srpna 2013,  na Zahradnické fakultě v Lednici, AULA.  

 

Vzdělávací projekt Moderní vinař

NVC.jpg Vážení vinaři, dovoluji si Vám představit a zároveň Vás pozvat k účasti na moderním obsáhlém kurzu Moderní vinař . Projekt Moderní vinař – vzdělávání pro úspěch na současném trhu realizovalo Národní vinařské centrum, o.p.s. ve spolupráci se Svazem vinařů ČR. Vzdělávací program Moderní vinař byl vytvořen a financován v rámci globálního grantu Jihomoravského kraje z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, číslo projektu CZ.1.07/3.2.04/03.0047.

 

První společná expozice Slováckých vinařů

logo_Sdruzeni_Slovackych_Vinaru.jpg Vinaři působící ve Slovácké vinařské podoblasti se rozhodli tuto krásnou, různorodou, folklórními tradicemi a zvyklostmi překypující oblast více představit a prezentovat turistům a milovníkům vína. Sdružení slováckých vinařů, které bylo založeno v roce 2011 za účelem pořádání Národní soutěže vín Slovácké vinařské podoblasti s nominací vín do Salonu vín ČR, se pokusilo ujmout tohoto úkolu.  

 

Konference RÉVA A KRAJINA

VOCmodrehory.jpg Po loňské konferenci Apelace, která měla velký úspěch pokud se týká návštěvnosti i zpětných ohlasů, organizuje VOC MODRÉ HORY o.s. další konferenci pojednávající o apelacích a teroir, tentokráte s názvem RÉVA A KRAJINA. VOC MODRÉ HORY tak opět pomocí setkání tohoto typu otevírá často skloňovanou otázku výroby vín s originálním charakterem, vín z určité apelace.

 

Dny růžových vín v Mikulově

ruzove.jpg Vážení vinaři, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou prezentace vašich růžových vín na již tradiční akci Dny růžových vín v Mikulově. Letošní, již pátý ročník pokračuje v úspěšném rozvíjení filosofie prezentace tuzemských růžových vín jako moderního svěžího nápoje, ideálního právě pro letní období.  

 

Změny systému dotované Integrované produkce révy vinné

ekovin.jpg Vážení vinaři a vinohradníci hospodařící v systému integrované produkce. Na základě zájmu vinařů o zevrubnější seznámení s nově navrženým systémem dotované Integrované produkce pro roky 2014 - 2020 si Vás dovolujeme pozvat k účasti na pracovním semináři.  

 

Pracovní seminář ke značce Svatomartinské

sm_v.jpg Vážení vinaři, dovolujeme si vás pozvat na pracovní seminář ke značce "Svatomartinské". Cílem semináře je prodiskutovat dosavadní podmínky užívání značky „Svatomartinské“, její medializaci a možnosti možných úprav pro budoucnost, např. možnost rozšíření o další odrůdy, diskuse nad termínem zahájení prodeje Svatomartinských vín apod.

 

Studijní cesta do Německa

IVIF.jpg Výstaviště ve Štutgartu (Messe Stuttgart), organizuje při příležitosti veletrhu Intervitis - interfructa 2013 studijní cestu po německých vinařských zajímavostech v zemi Rheinland Pfalz, a to ve dnech 21.4. - 26.4.2013 spojenou s návštěvou veletrhu Intervitis - Interfructa 2013 ve Stutgartu.

 

Moderní marketing a nová média v českém a moravském vinařství

logo_program_rozvoje_venkova.jpg V rámci projektu 13/018/1310b/564/000522 z Programu rozvoje venkova nabízíme ke stažení studijní materiály

 
‹‹   Předchozí   2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››