Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   2 3 4 5 6 7 8   Následující   ››

První společná expozice Slováckých vinařů

logo_Sdruzeni_Slovackych_Vinaru.jpg Vinaři působící ve Slovácké vinařské podoblasti se rozhodli tuto krásnou, různorodou, folklórními tradicemi a zvyklostmi překypující oblast více představit a prezentovat turistům a milovníkům vína. Sdružení slováckých vinařů, které bylo založeno v roce 2011 za účelem pořádání Národní soutěže vín Slovácké vinařské podoblasti s nominací vín do Salonu vín ČR, se pokusilo ujmout tohoto úkolu.  

 

Konference RÉVA A KRAJINA

VOCmodrehory.jpg Po loňské konferenci Apelace, která měla velký úspěch pokud se týká návštěvnosti i zpětných ohlasů, organizuje VOC MODRÉ HORY o.s. další konferenci pojednávající o apelacích a teroir, tentokráte s názvem RÉVA A KRAJINA. VOC MODRÉ HORY tak opět pomocí setkání tohoto typu otevírá často skloňovanou otázku výroby vín s originálním charakterem, vín z určité apelace.

 

Dny růžových vín v Mikulově

ruzove.jpg Vážení vinaři, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou prezentace vašich růžových vín na již tradiční akci Dny růžových vín v Mikulově. Letošní, již pátý ročník pokračuje v úspěšném rozvíjení filosofie prezentace tuzemských růžových vín jako moderního svěžího nápoje, ideálního právě pro letní období.  

 

Změny systému dotované Integrované produkce révy vinné

ekovin.jpg Vážení vinaři a vinohradníci hospodařící v systému integrované produkce. Na základě zájmu vinařů o zevrubnější seznámení s nově navrženým systémem dotované Integrované produkce pro roky 2014 - 2020 si Vás dovolujeme pozvat k účasti na pracovním semináři.  

 

Pracovní seminář ke značce Svatomartinské

sm_v.jpg Vážení vinaři, dovolujeme si vás pozvat na pracovní seminář ke značce "Svatomartinské". Cílem semináře je prodiskutovat dosavadní podmínky užívání značky „Svatomartinské“, její medializaci a možnosti možných úprav pro budoucnost, např. možnost rozšíření o další odrůdy, diskuse nad termínem zahájení prodeje Svatomartinských vín apod.

 

Studijní cesta do Německa

IVIF.jpg Výstaviště ve Štutgartu (Messe Stuttgart), organizuje při příležitosti veletrhu Intervitis - interfructa 2013 studijní cestu po německých vinařských zajímavostech v zemi Rheinland Pfalz, a to ve dnech 21.4. - 26.4.2013 spojenou s návštěvou veletrhu Intervitis - Interfructa 2013 ve Stutgartu.

 

Moderní marketing a nová média v českém a moravském vinařství

logo_program_rozvoje_venkova.jpg V rámci projektu 13/018/1310b/564/000522 z Programu rozvoje venkova nabízíme ke stažení studijní materiály

 

VINEX 2013 - informace pro vinaře

vinex_2013_v.jpg Nový termín, nová koncepce = Váš úspěch. Tradičně s podporou Vinařského fondu ČR a Svazu vinařů ČR. Pro VINEX 2013 jsme připravili několik podstatných změn. Veletrh se poprvé koná 24. – 25. 5. 2013 a je pouze dvoudenní. Posunem termínu se podařilo vyhnout významným vinařským zahraničním i tuzemským akcím.  

 

Pozvánka na setkání s Andrejem Babišem

ilustr_foto4.jpg Vážení kolegové, dovolte, abych Vás pozval na neformální setkání a besedu s panem Andrejem Babišem, generálním ředitelem Agrofert Holding. Debata na téma "Perspektivy podnikání v České republice" se jistě dotýká i nás, členů Svazů vinařů ČR.  

 

Wine professional 2013 - veletrh v Amsterdamu

wine_professional_logo_2906.jpg Pozvánka a přihláška na účast na prestižním nizozemském vinařském veletrhu WINE PROFESSIONAL 2013 na oficiálním stánku České republiky - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA.  

 

Znojemské vinobraní

ZnojemskeHistorickeVinobrani.JPG Znojemské vinobraní v letošním roce navštívilo bezmála 80 tisíc návštěvníků. Nemálo z nich si našlo cestu i do prostředí znojemského hradu, kde prezentovalo svá vína 15 vinařů VOC Znojmo. Svého "degustátora" v průběhu slunečného zářijového pátku a soboty nalezlo 35000 vzorků.

 

Apelace12 - odborná vinařská konference

apelace12.jpg Organizátoři Město Velké Pavlovice a VOC Modré Hory, o.s., si Vás dovolují pozvat na odbornou vinařskou konferenci s mezinárodní účastí "Apelace 2012", která se uskuteční ve čtvrtek 6. září 2012 v nově otevřených prostorách Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. T ermín podání přihlášek se posunul do konce tohoto týdne, tedy do 26.8.2012    

 

Jihomoravské dožínky 2012 - nabídka pro vinaře

VF.jpg Vážení vinaři, dne 1. září 2012 se v areálu klášterní zahrady na Mendlově náměstí v Brně pořádá letošní ročník „Jihomoravských dožínek“. Součástí akce budou i prodejní expozice různého zboží a pestrý komponovaný program ve spolupráci s JMK, Regionální agrární komorou Jihomoravského kraje, městem Brnem a mnoha dalšími partnery. Současně bude probíhat i den otevřených dveří v sousedním pivovaru Starobrno, což dává příslib silné účasti lidí na obou akcích. Celá akce bude široce propagována.

 

Odborný vinařský zájezd za víny SLOVINSKA a jižního ŠTÝRSKA

moravin.jpg Moravín, svaz moravských vinařů  zve členy Moravínu, vinařskou veřejnost a milovníky vína na třídenní odborný vinařský zájezd za víny SLOVINSKA a jižního ŠTÝRSKA 21. - 23. srpna 2012.  

 

Sauvignon Forum 2012

logo_sauvignon_forum.jpg Vážení vinaři a obchodníci s vínem, poprvé v historii pořádá letos Česká republika světovou soutěž vín pod patronátem OIV , Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví se sídlem v Paříži.  

 
‹‹   Předchozí   2 3 4 5 6 7 8   Následující   ››