Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7   Následující   ››

Dny růžových vín v Mikulově

ruzove.jpg Vážení vinaři, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou prezentace vašich růžových vín na již tradiční akci Dny růžových vín v Mikulově. Letošní, již pátý ročník pokračuje v úspěšném rozvíjení filosofie prezentace tuzemských růžových vín jako moderního svěžího nápoje, ideálního právě pro letní období.  

 

Změny systému dotované Integrované produkce révy vinné

ekovin.jpg Vážení vinaři a vinohradníci hospodařící v systému integrované produkce. Na základě zájmu vinařů o zevrubnější seznámení s nově navrženým systémem dotované Integrované produkce pro roky 2014 - 2020 si Vás dovolujeme pozvat k účasti na pracovním semináři.  

 

Pracovní seminář ke značce Svatomartinské

sm_v.jpg Vážení vinaři, dovolujeme si vás pozvat na pracovní seminář ke značce "Svatomartinské". Cílem semináře je prodiskutovat dosavadní podmínky užívání značky „Svatomartinské“, její medializaci a možnosti možných úprav pro budoucnost, např. možnost rozšíření o další odrůdy, diskuse nad termínem zahájení prodeje Svatomartinských vín apod.

 

Studijní cesta do Německa

IVIF.jpg Výstaviště ve Štutgartu (Messe Stuttgart), organizuje při příležitosti veletrhu Intervitis - interfructa 2013 studijní cestu po německých vinařských zajímavostech v zemi Rheinland Pfalz, a to ve dnech 21.4. - 26.4.2013 spojenou s návštěvou veletrhu Intervitis - Interfructa 2013 ve Stutgartu.

 

Moderní marketing a nová média v českém a moravském vinařství

logo_program_rozvoje_venkova.jpg V rámci projektu 13/018/1310b/564/000522 z Programu rozvoje venkova nabízíme ke stažení studijní materiály

 

VINEX 2013 - informace pro vinaře

vinex_2013_v.jpg Nový termín, nová koncepce = Váš úspěch. Tradičně s podporou Vinařského fondu ČR a Svazu vinařů ČR. Pro VINEX 2013 jsme připravili několik podstatných změn. Veletrh se poprvé koná 24. – 25. 5. 2013 a je pouze dvoudenní. Posunem termínu se podařilo vyhnout významným vinařským zahraničním i tuzemským akcím.  

 

Pozvánka na setkání s Andrejem Babišem

ilustr_foto4.jpg Vážení kolegové, dovolte, abych Vás pozval na neformální setkání a besedu s panem Andrejem Babišem, generálním ředitelem Agrofert Holding. Debata na téma "Perspektivy podnikání v České republice" se jistě dotýká i nás, členů Svazů vinařů ČR.  

 

Wine professional 2013 - veletrh v Amsterdamu

wine_professional_logo_2906.jpg Pozvánka a přihláška na účast na prestižním nizozemském vinařském veletrhu WINE PROFESSIONAL 2013 na oficiálním stánku České republiky - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA.  

 

Znojemské vinobraní

ZnojemskeHistorickeVinobrani.JPG Znojemské vinobraní v letošním roce navštívilo bezmála 80 tisíc návštěvníků. Nemálo z nich si našlo cestu i do prostředí znojemského hradu, kde prezentovalo svá vína 15 vinařů VOC Znojmo. Svého "degustátora" v průběhu slunečného zářijového pátku a soboty nalezlo 35000 vzorků.

 

Apelace12 - odborná vinařská konference

apelace12.jpg Organizátoři Město Velké Pavlovice a VOC Modré Hory, o.s., si Vás dovolují pozvat na odbornou vinařskou konferenci s mezinárodní účastí "Apelace 2012", která se uskuteční ve čtvrtek 6. září 2012 v nově otevřených prostorách Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. T ermín podání přihlášek se posunul do konce tohoto týdne, tedy do 26.8.2012    

 

Jihomoravské dožínky 2012 - nabídka pro vinaře

VF.jpg Vážení vinaři, dne 1. září 2012 se v areálu klášterní zahrady na Mendlově náměstí v Brně pořádá letošní ročník „Jihomoravských dožínek“. Součástí akce budou i prodejní expozice různého zboží a pestrý komponovaný program ve spolupráci s JMK, Regionální agrární komorou Jihomoravského kraje, městem Brnem a mnoha dalšími partnery. Současně bude probíhat i den otevřených dveří v sousedním pivovaru Starobrno, což dává příslib silné účasti lidí na obou akcích. Celá akce bude široce propagována.

 

Odborný vinařský zájezd za víny SLOVINSKA a jižního ŠTÝRSKA

moravin.jpg Moravín, svaz moravských vinařů  zve členy Moravínu, vinařskou veřejnost a milovníky vína na třídenní odborný vinařský zájezd za víny SLOVINSKA a jižního ŠTÝRSKA 21. - 23. srpna 2012.  

 

Sauvignon Forum 2012

logo_sauvignon_forum.jpg Vážení vinaři a obchodníci s vínem, poprvé v historii pořádá letos Česká republika světovou soutěž vín pod patronátem OIV , Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví se sídlem v Paříži.  

 

Nabídka na účast na veletrhu v Korejské republice

KR.jpg   Ve dnech od 12. do 15. října 2012 se ve městě Tedžon v Korejské republice uskuteční mezinárodní veletrh Food and Wine. Hlavními sponzory akce je Magistrát města Tedžonu, Ministerstvo potravinářství, zemědělství a rybářství Korejské republiky a Korejská organizace cestovního ruchu. Předpokládá se účast firem z minimálně 18 zemí světa. Českým výrobcům se naskýtá příležitost prezentovat své výrobky za výhodných podmínek.  

 

Dotazník Vinařské akademie Valtice

VAV.jpg Vinařská akademie Valtice připravuje nový 60ti hodinový vzdělávací program pro konkurenceschopnost, jehož cílem je zlepšeni prezentace vinařství, vinařských firem a zejména vina. Budeme rádi, když budete spoluautory tohoto vzdělávacího programu a vyplníte nám přiložený dotazník, který nám pomůže zjistit zájem, tématickou náplň, časové rozložení a termíny vzdělávacího programu.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7   Následující   ››