Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››

Výběrového řízení k zařazení do Vinotéky CM

CMvinoteka.jpg Vážení vinaři, ve spolupráci se Svazem vinařů ČR si Vám dovolujeme předložit výzvu k účasti v nově vzniklé Vinotéce Concentus Moraviae (dále jen Vinotéka CM) zaměřené na prodej a prezentaci špičkových moravských vín.

 

Vinohradnicko - vinařské semináře 2015 s Moravínem

moravin.jpg MORAVÍN, svaz moravských vinařů, o. s. pořádá a srdečně zve na VINOHRADNICKO-VINAŘSKÉ SEMINÁŘE ve dnech 10. - 12. února 2015 - HOTEL CENTRO HUSTOPEČE  

 

Seminář - 22. kolo výzvy PRV - stroje do vinic

ilustr_foto4.jpg Svaz vinařů České republiky a Regionální agrární komora JMK uspořádali seminář u příležitosti 22. kola příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova pro podopatření I.1.1.1 Modernizace zemědělských podniků, I.1.2.1 Lesnická technika a I.1.3.1 Přidávání hodnoty zemědělským a potravinářským produktům

 

Seminář „Reformovaná SZP pro období 2014-2020"

PRV.jpg Potravinářská komora ČR organizuje semináře na téma Reformované SZP pro roky 2014-2020. Podrobnosti účasti v jednotlivých městech v ČR naleznete v příloze. V případě zájmu se registrujte individuálně na uvedených kontaktech.

 

Seminář - průvodní doklady

dohoda.jpg V souvislosti se striktním vyžadováním průvodních dokladů při uvádění do oběhu vinařských produktů v souladu s NK (ES) č. 436/2009 v platném znění, od SZPI, proběhly dva semináře za účelem vysvětlení legislativních okolností a povinnosti ve věci vyžadování a vystavování průvodních dokladů.

 

Mistrovství ČR v orbě se společností Kubota

Kubota___Horizontal_small.jpg SV ČR a KUBOTA, partner SV ČR Vás srdečně zvou na Mistrovství ČR v orbě 20. září 2014.    

 

Vinaři na GASTRO TOUR v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2014

FOR_GASTRO___HOTEL___FOR_GASTRO_2014.jpg Organizátoři tradiční GATRO TOUR, jež se letos poprvé koná v rámci veletrhu FOR GASTRO, nabízí nově prostor pro prezentaci také vinařům. Pouze pěti vinařstvím se tak nabízí ojedinělá šance být součástí nejprestižnější akce pro kuchaře a cukráře u nás.

 

Hradecký pohár vína – VINUM GRADECENSE

hodnoceni.jpg Vážení vinaři, vážení obchodníci s vínem a dovozci,  je nám potěšením pozvat Vás jménem organizačního výboru na již 8. ročník mezinárodní soutěže vín Hradecký pohár vína – VINUM GRADECENSE, která proběhne pod záštitou primátora města Hradce Králové. Garantem soutěže a odborným vedoucím hodnocení je pan ing. Jan Stávek, Ph.D. Hodnocení vín se uskuteční ve čtvrtek 4. září 2014 od 9.30 hodin v Kongresovém sále Hotelu Černigov v Hradci Králové.

 

Vinotéky k odporodeji

vinotekaliebherr.jpg Vážení vinaři a obchodníci s vínem,  v rámci partnerské spolupráce s firmou Mc TREE a.s. na akci Oenoforum 2014, Czech International Wine Competition nám byly nabídnuty k odprodeji zcela nové vinotéky Liebherr (3 ks) model WKt 4552 za akční cenu 27.768,- bez DPH a PHE za kus, použity pouze na zmiňované akci k expozici soutěžních vín. Původní cena 34.710,- bez DPH. do vinotéky možno uložit 201 lahví Bordeaux 0,75l.  

 

Zájezd do SASKA

logocech.jpg Cech českých vinařů pořádá poznávací zájezd do SASKA v termínu: 13.srpna – 15.srpna 2014

 

Na konferenci Oenoforum 2014 zdarma autobusem

logo160_100.jpg V souvislosti s konáním  odborné konference s mezinárodní účastí "Oenoforum 2014" máte možnost využít také navazující autobusové spojení. Odjezdy autobusů z jednotlivých obcí na trasách, kde bude zastávka naleznete níže.

 

Konference Oenoforum 2014 - poslední volná místa....

logo160_100.jpg Svaz vinařů České republiky pořádá dne 19. 6. 2014 při příležitostí 8. ročníku mezinárodní soutěže vín Oenoforum 2014, Czech International Wine Competition, odbornou konferenci s mezinárodní účastí.

 

BS vinařské potřeby se na 3 dny otevřou veřejnosti

BS_Vinarske_potreby_dvouradkove.jpg Ve dnech 3. – 5. června se areál firmy BS Vinařské potřeby ve Velkých Bílovicích otevře nejen vinařům, ale také široké veřejnosti. Návštěvníci se v době od 11.00 do 17.00 hodin mohou seznámit se službami, které firma nabízí, prohlédnout si aktuální technologické novinky a produkty pro vinaře nebo se třeba obrátit na odborníky se svými dotazy. Připravený je i bohatý doprovodný program a občerstvení pro celou rodinu i nejmenší návštěvníky.

 

Diskusní panel - opatření proti nelegálnímu prodeji vína v ČR

Logo_SVCR_160_100.jpg Svaz vinařů České republiky svolává diskusní panel k problematice současného trhu s vínem v České republice, zejména v oblasti černého trhu s vínem. Na tomto fóru by měla být podrobena diskusi opatření proti nelegálnímu prodeji vína v ČR.

 

Public relations ve vinařství - vzdělávání pro získání konkurenční výhody

NVC.jpg Národní vinařské centrum, o.p.s. připravuje moderní formu vzdělávání o vinařském Public realations. Jedná se o kombinovanou formu studia - e-learningový kurz, který bude doplněn praktickou částí. Kurz bude probíhat pod názvem „Public relations ve vinařství- vzdělávání pro získání konkurenční výhody" a je určen pracovníkům a podnikatelům ve vinařství a vinohradnictví.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››