Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››

Svátek růžových vín v Praze - informace pro vinaře

VZMC.jpg Vážení vinaři,  dovolujeme si Vás oslovit s informacemi o aktuálně připravované prezentační akci tuzemských růžových vín – Svátku růžových vín v Praze. Letošní již sedmý ročník pokračuje v úspěšném rozvíjení filosofie prezentace tuzemských růžových vín jako moderního svěžího nápoje, ideálního právě pro letní období.

 

Víno Tirnavia 2015

tirnavia.jpg Vážení vinaři příjměte pozvání na soutěž vín Víno Tírnavia na Slovensku, která je pro letošní rok rozšířená o účast zahraničních vín. Soutěž patří mezi nejprestižnější soutěže vín na Slovensku.

 

Vinařské Litoměřice 2015

VL.jpg Vážení vinaři, v letošním roce se koná již třináctý ročník soutěžní výstavy vín Vinařské Litoměřice. Výstava probíhá od pátku 17. 4. 2015 do soboty 18. 4. 2015 vždy od 10:00 do 19:00 hod. v Domě kultury a v prostorách gotického hradu v Litoměřicích.

 

Vyhrajte zlaté nůžky v pátek třináctého...při 11. ročníku mistrovství v řezu révy vinné.

Logo_SVCR_160_100.jpg Tento pátek, 13.2.2015 v areálu vinařství "Váš vinař" - Stanislav Mádl, Velké Bílovice za osobní účasti hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška a dalších hostů.

 

Výběrového řízení k zařazení do Vinotéky CM

CMvinoteka.jpg Vážení vinaři, ve spolupráci se Svazem vinařů ČR si Vám dovolujeme předložit výzvu k účasti v nově vzniklé Vinotéce Concentus Moraviae (dále jen Vinotéka CM) zaměřené na prodej a prezentaci špičkových moravských vín.

 

Vinohradnicko - vinařské semináře 2015 s Moravínem

moravin.jpg MORAVÍN, svaz moravských vinařů, o. s. pořádá a srdečně zve na VINOHRADNICKO-VINAŘSKÉ SEMINÁŘE ve dnech 10. - 12. února 2015 - HOTEL CENTRO HUSTOPEČE  

 

Seminář - 22. kolo výzvy PRV - stroje do vinic

ilustr_foto4.jpg Svaz vinařů České republiky a Regionální agrární komora JMK uspořádali seminář u příležitosti 22. kola příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova pro podopatření I.1.1.1 Modernizace zemědělských podniků, I.1.2.1 Lesnická technika a I.1.3.1 Přidávání hodnoty zemědělským a potravinářským produktům

 

Seminář „Reformovaná SZP pro období 2014-2020"

PRV.jpg Potravinářská komora ČR organizuje semináře na téma Reformované SZP pro roky 2014-2020. Podrobnosti účasti v jednotlivých městech v ČR naleznete v příloze. V případě zájmu se registrujte individuálně na uvedených kontaktech.

 

Seminář - průvodní doklady

dohoda.jpg V souvislosti se striktním vyžadováním průvodních dokladů při uvádění do oběhu vinařských produktů v souladu s NK (ES) č. 436/2009 v platném znění, od SZPI, proběhly dva semináře za účelem vysvětlení legislativních okolností a povinnosti ve věci vyžadování a vystavování průvodních dokladů.

 

Mistrovství ČR v orbě se společností Kubota

Kubota___Horizontal_small.jpg SV ČR a KUBOTA, partner SV ČR Vás srdečně zvou na Mistrovství ČR v orbě 20. září 2014.    

 

Vinaři na GASTRO TOUR v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2014

FOR_GASTRO___HOTEL___FOR_GASTRO_2014.jpg Organizátoři tradiční GATRO TOUR, jež se letos poprvé koná v rámci veletrhu FOR GASTRO, nabízí nově prostor pro prezentaci také vinařům. Pouze pěti vinařstvím se tak nabízí ojedinělá šance být součástí nejprestižnější akce pro kuchaře a cukráře u nás.

 

Hradecký pohár vína – VINUM GRADECENSE

hodnoceni.jpg Vážení vinaři, vážení obchodníci s vínem a dovozci,  je nám potěšením pozvat Vás jménem organizačního výboru na již 8. ročník mezinárodní soutěže vín Hradecký pohár vína – VINUM GRADECENSE, která proběhne pod záštitou primátora města Hradce Králové. Garantem soutěže a odborným vedoucím hodnocení je pan ing. Jan Stávek, Ph.D. Hodnocení vín se uskuteční ve čtvrtek 4. září 2014 od 9.30 hodin v Kongresovém sále Hotelu Černigov v Hradci Králové.

 

Vinotéky k odporodeji

vinotekaliebherr.jpg Vážení vinaři a obchodníci s vínem,  v rámci partnerské spolupráce s firmou Mc TREE a.s. na akci Oenoforum 2014, Czech International Wine Competition nám byly nabídnuty k odprodeji zcela nové vinotéky Liebherr (3 ks) model WKt 4552 za akční cenu 27.768,- bez DPH a PHE za kus, použity pouze na zmiňované akci k expozici soutěžních vín. Původní cena 34.710,- bez DPH. do vinotéky možno uložit 201 lahví Bordeaux 0,75l.  

 

Zájezd do SASKA

logocech.jpg Cech českých vinařů pořádá poznávací zájezd do SASKA v termínu: 13.srpna – 15.srpna 2014

 

Na konferenci Oenoforum 2014 zdarma autobusem

logo160_100.jpg V souvislosti s konáním  odborné konference s mezinárodní účastí "Oenoforum 2014" máte možnost využít také navazující autobusové spojení. Odjezdy autobusů z jednotlivých obcí na trasách, kde bude zastávka naleznete níže.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››