Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8   Následující   ››

Oenoforum 2015 je za dveřmi!

logo_Oenoforum2015_160_100.jpg Do finále jdou přípravy letošního Oenofora konaného 10.-12.6. na Velehradě. Konference letos bude plná konkrétních a praktických poznatků, podpořena okamžitou degustací ročníkových vín, která se svoji charakteristikou k danému tématu váží.   Mezinárodní soutěž pak již tradičně otevírá prostor pro ocenění vínům ze všech světových odrůd. V samostatné kategorii pak budou vyhlašována vína z odrůd Sauvignon Blanc a Cabernet Sauvignon.

 

Oenoforum 2015, špičkový vinařský výběr z Česka i zahraničí

logo_Oenoforum2015_160_100.jpg Slovácký Velehrad bude od desátého června po tři dny hostit jednu z nejprestižnějších vinařských akcí v České republice, Oenoforum 2015. První den se bude konat mezinárodní odborná konference, další dva pak mezinárodní soutěž vín.

 

Špilberk Food Festival láká letos již počtvrté

SFF_LOGO.jpg Ve dnech 5. – 7. června proběhne na brněnském hradě Špilberk již 4. ročník Špilberk Food Festivalu. Návštěvníky láká na vynikající gastronomii 13 jihomoravských restaurací, lahodná vína od dvou desítek vinařů nebo exkluzivní KOISHI menu servírované v Královské kapli.

 

Svátek růžových vín v Praze - informace pro vinaře

VZMC.jpg Vážení vinaři,  dovolujeme si Vás oslovit s informacemi o aktuálně připravované prezentační akci tuzemských růžových vín – Svátku růžových vín v Praze. Letošní již sedmý ročník pokračuje v úspěšném rozvíjení filosofie prezentace tuzemských růžových vín jako moderního svěžího nápoje, ideálního právě pro letní období.

 

Víno Tirnavia 2015

tirnavia.jpg Vážení vinaři příjměte pozvání na soutěž vín Víno Tírnavia na Slovensku, která je pro letošní rok rozšířená o účast zahraničních vín. Soutěž patří mezi nejprestižnější soutěže vín na Slovensku.

 

Vinařské Litoměřice 2015

VL.jpg Vážení vinaři, v letošním roce se koná již třináctý ročník soutěžní výstavy vín Vinařské Litoměřice. Výstava probíhá od pátku 17. 4. 2015 do soboty 18. 4. 2015 vždy od 10:00 do 19:00 hod. v Domě kultury a v prostorách gotického hradu v Litoměřicích.

 

Vyhrajte zlaté nůžky v pátek třináctého...při 11. ročníku mistrovství v řezu révy vinné.

Logo_SVCR_160_100.jpg Tento pátek, 13.2.2015 v areálu vinařství "Váš vinař" - Stanislav Mádl, Velké Bílovice za osobní účasti hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška a dalších hostů.

 

Výběrového řízení k zařazení do Vinotéky CM

CMvinoteka.jpg Vážení vinaři, ve spolupráci se Svazem vinařů ČR si Vám dovolujeme předložit výzvu k účasti v nově vzniklé Vinotéce Concentus Moraviae (dále jen Vinotéka CM) zaměřené na prodej a prezentaci špičkových moravských vín.

 

Vinohradnicko - vinařské semináře 2015 s Moravínem

moravin.jpg MORAVÍN, svaz moravských vinařů, o. s. pořádá a srdečně zve na VINOHRADNICKO-VINAŘSKÉ SEMINÁŘE ve dnech 10. - 12. února 2015 - HOTEL CENTRO HUSTOPEČE  

 

Seminář - 22. kolo výzvy PRV - stroje do vinic

ilustr_foto4.jpg Svaz vinařů České republiky a Regionální agrární komora JMK uspořádali seminář u příležitosti 22. kola příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova pro podopatření I.1.1.1 Modernizace zemědělských podniků, I.1.2.1 Lesnická technika a I.1.3.1 Přidávání hodnoty zemědělským a potravinářským produktům

 

Seminář „Reformovaná SZP pro období 2014-2020"

PRV.jpg Potravinářská komora ČR organizuje semináře na téma Reformované SZP pro roky 2014-2020. Podrobnosti účasti v jednotlivých městech v ČR naleznete v příloze. V případě zájmu se registrujte individuálně na uvedených kontaktech.

 

Seminář - průvodní doklady

dohoda.jpg V souvislosti se striktním vyžadováním průvodních dokladů při uvádění do oběhu vinařských produktů v souladu s NK (ES) č. 436/2009 v platném znění, od SZPI, proběhly dva semináře za účelem vysvětlení legislativních okolností a povinnosti ve věci vyžadování a vystavování průvodních dokladů.

 

Mistrovství ČR v orbě se společností Kubota

Kubota___Horizontal_small.jpg SV ČR a KUBOTA, partner SV ČR Vás srdečně zvou na Mistrovství ČR v orbě 20. září 2014.    

 

Vinaři na GASTRO TOUR v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2014

FOR_GASTRO___HOTEL___FOR_GASTRO_2014.jpg Organizátoři tradiční GATRO TOUR, jež se letos poprvé koná v rámci veletrhu FOR GASTRO, nabízí nově prostor pro prezentaci také vinařům. Pouze pěti vinařstvím se tak nabízí ojedinělá šance být součástí nejprestižnější akce pro kuchaře a cukráře u nás.

 

Hradecký pohár vína – VINUM GRADECENSE

hodnoceni.jpg Vážení vinaři, vážení obchodníci s vínem a dovozci,  je nám potěšením pozvat Vás jménem organizačního výboru na již 8. ročník mezinárodní soutěže vín Hradecký pohár vína – VINUM GRADECENSE, která proběhne pod záštitou primátora města Hradce Králové. Garantem soutěže a odborným vedoucím hodnocení je pan ing. Jan Stávek, Ph.D. Hodnocení vín se uskuteční ve čtvrtek 4. září 2014 od 9.30 hodin v Kongresovém sále Hotelu Černigov v Hradci Králové.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8   Následující   ››