Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››

Veletrh Top Wine China 2017

top_wine_china_14361_1.jpg Dobrý den, přeposílám nabídku veletrhu vín Top Wine China, který se bude konat 22.-24.05.2017  v Pekingu. Spolu s CzechTrade tento veletrh hodnotíme jako potenciálně efektivní a pokud by se mezi českými a moravskými vinaři vyskytl zájem, mohu jej navrhnout na seznam veletrhů s oficiální účastí MZe na rok 2017.

 

Česko-americké zemědělské podnikatelské fórum

skoleni.jpg Vážené dámy, vážení pánové, Hospodářská komora ČR byla pověřena Ministerstvem zemědělství ČR organizací doprovodné incomingové mise nákupčích potravin a nápojů z USA. V rámci této mise pořádá HK ČR ve spolupráci s MZe ČR Česko-americké zemědělské podnikatelské fórum, které se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) ve středu 12.10.2016 od 14 hodin.  

 

Mise českých firem na mezinárodní veletrhy v Chengdu a Qingdao (CN)

export.jpg U příležitosti kooperačního veletrhu West China Intenational Fair 2016 proběhne 1. – 9. 11. 2016 mise českých firem do západočínského města Chengdu a východočínského města Qingdao.

 

Salon vín - národní soutěž vín 2017

Salon.jpg Vážení vinaři, dovolujeme si Vás pozvat k účasti Vašich vín v 17. ročníku Salonu vín – národní soutěži vín 2017. Jedná se o nejvyšší národní soutěž vín, pořádanou Národním vinařským centrem, o.p.s. pod odbornou garancí Svazu vinařů ČR a záštitou prezidenta České republiky a ministra zemědělství České republiky.

 

Gratulace k vítězství v soutěži Makro Vinař roku 2016!

logo2016_200x143.jpg Prezident Svazu Tibor Nyitray tímto gratuluje jménem SV ČR  vinařství Zámecké vinařství Bzenec, které se stalo vítězem v prestižní soutěži Makro Vinař roku 2016 a také všem úspěšným finalistům, zejména stříbrnému Vinařství Volařík a bronzovému vinařství Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice

 

62. německý vinařský kongres a INTERVITIS INTERFRUCTA HORTITECHNICA 2016

ivif_logo.jpg Svaz německých vinařů ve spolupráci s veletrhem INTERVITIS INTERFRUCTA HORTITECHNICA ve Stuttgartu pořádají ve dnech 27. – 30. Listopadu 2016 již 62. německý vinařský kongres. Německý svaz vinařů prostřednictvím Svazu vinařů České republiky zve zájemce z řad odborné i laické veřejnosti k účasti na tomto odborném podujetí.

 

Výzva vinařům k prezentaci na veletrzích Prowein a Danubius Gastro 2017

prowein.jpg Na svém zasedání dne 16.6. 2016 rozhodla Rada Vinařského fondu o realizaci společné expozice ČR na veletrzích Prowein Düsseldorf a Danubius Gastro 2017 zajišťované Vinařským fondem. Podmínkou realizace je účast minimálně 14 vinařů - spoluvystavovatelů na veletrhu. Bližší informace a podmínky k jednotlivým veletrhům níže.  

 

NA VINOHRADNICKÝ DEN - KÁZÁNÍ VE VINICI TAKÉ AUTOBUSEM…

kazani.jpg již za necelý týden, přesně ve středu 22.6. proběhne ve vinicích nad Přítlukami vinohradnický den pořádaný Svazem vinařů ČR.  Prezentovat své zavedené produkty a služby, ale především novinky a inovace pro vinohradnictví bude na patnáct společností. Kromě statických prezentací bude probíhat téměř dvacet ukázek přímo ve vinicích. Ve sponech od 120 do 240cm. Setkáte se s novinkami stran vytahování letorostů, osečkování, svoji funkčnost v terénu představí secí stroj, nesený rosič, diskový promítač, defoliátor a mnoho dalšího. Připravena je i odborná přednáška vazaná na vinohradnické poradenství. Akce startuje v 9:00.    

 

OENOFORUM 2016 – CZECH INTERNATIONAL WINE COMPETITION ZNÁ VÍTĚZE

Logo_oenoforum2016_160_100.jpg Lednice, 27. 4. 2016 - Jubilejní, 10. ročník jediné OIV soutěže v České republice, jehož pořadatelem je Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Unií enologů České republiky, Vinařským fondem České republiky a Národním vinařským centrem, o.p.s., úspěšně proběhl a zná všech sedmnáct oceněných. Ti vzešli z celkem 456 přihlášených vín, z devíti zemí světa. O vítězi pak rozhodlo v lednickém Multifunkčním centru při dvoudenním hodnocení (21. – 22. 4. 2016) celkem 37 degustátorů z deseti nejen evropských zemí.

 

12. ročník Soutěže v řezu révy vinné zná vítěze...

soutěž v řezu_1.jpg V pátek 19. února proběhl 12. ročník mistrovstrví ČR v řezu révy vinné. Hostitelství za podpory obce Čejkovice se ujalo rodinné vinařství Škrobák. V nevlídných podmínkách poskytli Škrobákovi naopak velmi vlídné zázemí a velkou měrou přispěli k hladkému průběhu a zdravé soutěžní, přesto přátelské atmosféře. Vítězství v hlavní kategorii Elite letos putovalo do Blatnice pod Sv. Antonínkem za Janem Polehňou z Vinařství Polehňa, který již tradičně obdržel mimo jiné zlaté nůžky Bahco přímo z rukou hejtmana JmK, pana Michala Haška.    

 

VINAŘI SE JIŽ ZA PÁR DNÍ UTKAJÍ V ŘEZU RÉVY VINNÉ

soutěž v řezu_1.jpg Za necelé dva týdny proběhne již 12. ročník Mistrovství ČR v řezu révy vinné, kterou pořádá Svaz vinařů ČR ve spolupráci se společností BS vinařské potřeby. Letos se dějištěm tohoto netradičního vinohradnického klání stanou Čejkovice, druhá největší vinařská obec v České republice.

 

Možnost obchodních aktivit s vínem v Indii

export Vážení vinaři, na podzim roku 2014, jsme za přispění ambásády ČR v New Delhi, zahájili naši aktivitu na indickém trhu. Proběhly prezentace na české ambasádě a poté v hotelu Oberoi. Naše představení českých a moravských vín se setkala se zájmem o naše vína a o ČR jako takovou, (máme kladné ohlasy z luxusních hotelů, které mají o naše vína zájem).

 

Holiday World 2016 - nabídka vinařům pro prezentaci na veletrhu

holidayworld.jpg Vážení vinaři a provozovatelé aktivit vinařské turistiky, obracíme se na Vás s nabídkou účasti na veletrhu Holiday World Praha 2016, který se koná 18. - 21. února 2016 na Výstavišti Praha – Holešovice. Holiday World je středoevropský veletrh cestovního ruchu s pětadvacetiletou tradicí.

 

WINE PROFESSIONAL, AMSTERDAM 2016

wine_professional_amsterdam.jpg Vážení vinaři,  Wine Professional je nejprestižnější vinařský veletrh v oblasti Beneluxu, který je určený výhradně pro odbornou veřejnost, zástupce gastronomie a obchodníky s vínem. Koná se každoročně začátkem ledna na výstavišti v Amsterdamu. Již pátým rokem zajišťuje Aliance vinařů V8, za podpory Vinařského fondu ČR, účast tuzemských vinařství na tomto veletrhu a to pod jednotnou značkou „CZECH WINES“. Zástupce vinařství může být přítomen, ale nemusí – o stavbu a chod stánku se stará zajištěný personál.  

 

VINAŘSKÝ JARMARK - upozornění pro zájemce!

Logo_SVCR_160_100.jpg Akce  VINAŘSKÝ JARMARK, Rakvice - areál firmy Vinselekt Michlovský, 18. listopadu 2015 vzbudila velký zájem. Tato skutečnost nás upřímně těší, současně jsme však nuceni přistoupit k organizační úpravě. Nad rámec avízovaného limitu jsme se rozhodli otevřít akci dalším 30 zájemcům. Nutnou podmínkou však je, aby zájemce byl pracovníkem  vinařské nebo vinohradnické firmy . Zároveň za jedno vinařství se mohou přihlásit maximálně  dvě osoby .  

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9   Následující   ››