Partneři Svazu

‹‹   Předchozí   1 2

Ford CARent - oficiální partner Svazu vinařů.

log_CARENT_02_A.jpg Vážení vinaři, připravili jsme pro Vás aktuální výčet bonusů a výhod v rámci spolupráce společnosti Ford CARent a Svazu vinařů.  

 

BS VINAŘSKÉ POTŘEBY - Novinky pro sklizeň 2013

BS_novinka.jpg Laboratoř BS vinařské potřeby přináší pro letošní sezónu řadu novinek pro vinaře. Jednou z nich je pravidelná předsběrová analýza hroznů, která by měla pomoci vinařům při stanovení správného termínu sklizně.

 

Aktuální nabídka automobilů Ford

Ford.jpg Seznamte se s novinkami od partnera Svazu vinařů České republiky, společnosti  FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

 

ČSAD Hodonín a.s. – speciální nabídka dopravy a distribuce vína

CSAD_Hodonin.jpg Jako partner Svazu vinařů  nyní přicházíme s „akční“ nabídkou distribuce pro členy Svazu.  Tak, jak jsme Vás již informovali, ČSAD Hodonín a.s. se specializuje na logistiku vína již řadu let. Náš systém distribuce vychází z těchto našich dlouholetých zkušeností.  V rámci dopravy a distribuce jsme schopni Vám nabídnout komplexní službu zahrnující dopravu od 1 kartonu přes několik palet až po celovozy.  

 

Společnost ČSAD Hodonín a.s., partner Svazu

CSAD_Hodonin.jpg Vážení členové svazu vinařů, naše společnost, ČSAD Hodonín a.s., se v nedávné době stala partnerem svazu vinařů a proto si dovoluji Vás touto cestou oslovit za účelem krátkého představení naší společnosti a klíčových činností. Jsme dopravně logistická společnost s dlouholetou tradicí v oblasti skladování, manipulace a distribuce.  

 

Cenové zvýhodnění vozů Ford platné od 1.4.2013

Ford.jpg Společnost CARent nabízí členům Svazu vinařů České republiky následující cenové zvýhodnění při nákupu vozů Ford  

 

Exklusivní nabídka vozů Ford pro členy Svazu

Ford.jpg   Vážení členové Svazu vinařů ČR,  v minulém měsíci jsme Vás informovali o připravovaném partnerství Svazu s automobilkou FORD. Jednání byla úspěšná, výsledkem je v první fázi dvouletá spolupráce mezi oběma subjekty.  

 
‹‹   Předchozí   1 2