Komerční prezentace

 

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5   Následující   ››

Obaly.cz

obaly.jpg Chcete vaše vína maximálně chránit proti poškození během přepravy? Pro výrobky jako jsou mimo jiné i skleněné láhve na víno máme speciálně navržené obaly nové generace – AirCover.

 

Aktuálním informace pro období měsíce června - ochrana vinic

BASF.jpg Vážení přátelé, vinohradníci, n avazuji na předchozí příspěvek, teď už s aktuálními informacemi pro období měsíce června. Nastává pro vás nejdůležitější období v roce – nyní, v období kolem kvetení révy, se rozhoduje o budoucnosti celé úrody. Původní předpoklad o brzkém kvetení tak úplně nevyšel, přesto o týden dříve než obvykle réva pokvete.

 

Obaly, které prodávají

obalprint.jpg Pokud hledáte spolehlivého dodavatele obalů pro vaše vína, jsme tu pro Vás. Společnost OBAL PRINT, s. r. o., která v letošním roce oslaví dvacet let od svého založení, se specializuje na výrobu obalů, krabic, reklamních poutačů a prodejních stojanů z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepenek.

 

Potřebujete správný korek na víno a nevíte jak na to?

zatka01.jpg Naši specialisté z e-shopu www.vine-dom.com Vám poradí! Jsme nová, ryze česká společnost Vine-dom.com zabývající se distribucí těch nejlepších korkových uzávěrů z Portugalska. Rádi bychom Vám pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího korkového uzávěru, abychom pojistili kvalitu Vašeho vína.

 

Nová sezóna a naše novinky

BASF.jpg Vážení přátelé vinohradníci, začala nová sezona a vypadá to tak, že kromě vlastního umu a zkušeností, budeme potřebovat i trochu více štěstí. Teplé zimní měsíce nás donutily vyjít s ochranou proti chorobám a škůdcům o dost dříve než v loňském roce, vegetace je zhruba o tři týdny dopředu, panuje sucho a obáváme se i příchodu jarních mrazů.

 

Vinohradnický sortiment

prohmat.jpg Firma Prohmat, s.r.o. pro vás připravila nabídku vinohradnického sortimentu přímo od výrobce.

 

Ocelové tyče do vinohradu

aret.jpg Nabízíme ocelové tyče kruhové hladké k sazenicím révy vinné v množství 1500ks, pr. 7,00mm, délka 1500mm.  Cena tyčí bez DPH 5,70Kč/kus, s DPH 6,70Kč/ks včetně dopravy. Nabízené množství tyčí prodáme také po částech. Balení počtu tyčí do svazků, termín dodání  a dopravu do místa určení zajistíme po vzájemné dohodě.    

 

Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem

k77_1.jpg Publikace si klade za cíl být přehlednou příručkou pro malé, střední i větší vinaře, vinařské hotely, obchodní společnosti, chce být praktickým manuálem, podle nějž může efektivně komunikovat své vinařství a jeho produkty každý vinař. Kniha současně představuje původní učebnici pro studenty oborů vinařství, marketingu a komunikací, je hlavní učební pomůckou profesních vzdělávacích programů MBA a BBA v Business Institutu a dalších vzdělávacích pracovišť.

 

1 000 a 111 pojmů o víně, révě vinné a vinařství, aneb brevíř enofila

1000pojmu.jpg Knihu „1 000 a 111 pojmů o vině, révě vinné a vinařství, aneb brevíř enofila", vydává u příležitosti 50. výročí založeni MORAVÍN, svaz moravských vinařů, o.s. s podporou Vinařského fondu a se spoluúčastí Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského. Autor zvolil podtitul „brevíř enofila". Chtěl tak zdůraznit, že jde o četbu pro každého, kdo se cítí znalcem vína, i toho, kdo se jim necítí, ale chce vínu porozumět.

 

Přípravky firmy Agro Aliance pro rok 2013

agroaliance_1312914488.jpg Mnozí vinohradníci dobře vědí, že výskyt jednotlivých chorob a i škůdců je souhrou několika faktorů. Mezi nejdůležitější patří bezesporu průběh počasí, dále lokalita a také samotná vitalita porostů. Nesmíme ovšem opomenout na různou náchylnost jednotlivých odrůd révy vinné vůči nám známým patogenům.

 

Přípravky pro řízení fermentačního procesu - NOVINKY firmy Oenobrands

Biopro.jpg Naši produktovou řadu enologických přípravků pro výrobu vína jsme doplnili o High Tech vinařskou podporu  - produkty Natuferm, Maxaferm a Extraferm  pro správně řízenou fermentaci Vašich vín a to i v případě zastavené nebo problematické fermentace.

 

Předváděcí dny vinohradnické, sadařské a školkařské techniky

garden_studio.jpg Akce se koná 11 a 12. Září 2012, každý den od 9hod -18hod na Mušově (u sklípků na staré silnici na MIKULOV). Stroje si můžete sami vyzkoušet v plném nasazení.  

 

Lipera - otevření nové prodejny Velké Bílovice

Lipera_logo.jpg Spoečnost Lipera, s.r.o. tímto anoncuje otevření nové prodejny vinařských potřeb, a to od 10. 8. 2012, kdy proběhne slavnostní zahájení v 9.00 hodin, včetně odborného semináře od 14.00 hodin. Podrobnosti v přiloženém letáku.

 

Služby vinařům – CHEMICKÁ LABORATOŘ VINIUM a.s.

vinium.jpg   Akreditovaná laboratoř VINIUM a.s.Velké Pavlovice provádí rozbory pro zatřiďování a hodnocení vín SZPI. Nabízí vinařům širokou škálu služeb za příznivé ceny a poskytuje věrnostní slevy. Ceník naleznetě níže.  

 

Factoring pro vinařství

bibby.jpg CHYBÍ VÁM FINANCE NA PROVOZ VINAŘSTVÍ? Platí Vám odběratelé po lhůtě splatnosti? Rádi byste rozšířili své vinice, ale chybí Vám finanční prostředky? Nabízíme Vám provozní financování formou factoringu i zabezpečení komplexního finančního servisu pro Vaši firmu.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5   Následující   ››