Komerční prezentace

 

‹‹   Předchozí   1 2 3 4

Lipera - otevření nové prodejny Velké Bílovice

Lipera_logo.jpg Spoečnost Lipera, s.r.o. tímto anoncuje otevření nové prodejny vinařských potřeb, a to od 10. 8. 2012, kdy proběhne slavnostní zahájení v 9.00 hodin, včetně odborného semináře od 14.00 hodin. Podrobnosti v přiloženém letáku.

 

Služby vinařům – CHEMICKÁ LABORATOŘ VINIUM a.s.

vinium.jpg   Akreditovaná laboratoř VINIUM a.s.Velké Pavlovice provádí rozbory pro zatřiďování a hodnocení vín SZPI. Nabízí vinařům širokou škálu služeb za příznivé ceny a poskytuje věrnostní slevy. Ceník naleznetě níže.  

 

Factoring pro vinařství

bibby.jpg CHYBÍ VÁM FINANCE NA PROVOZ VINAŘSTVÍ? Platí Vám odběratelé po lhůtě splatnosti? Rádi byste rozšířili své vinice, ale chybí Vám finanční prostředky? Nabízíme Vám provozní financování formou factoringu i zabezpečení komplexního finančního servisu pro Vaši firmu.

 

Právní informační systém CODEXIS®

codexis.jpg Je mi potěšením, že Vám mohu představit výsledky práce Svazu vinařů České republiky na poli zajištění jednotného právního informačního systému pro své členy. Po důkladných analýzách, jak samotného právního systému, tak podmínek jeho získání a provozování, jsme se rozhodli pro spolupráci s předním dodavatelem právních informačních systémů v České republice – společností ATLAS consulting spol. s r. o.  

 

Zájezd do Austrálie za vínem - konkrétní informace

australia.jpg Australská vína a vinařství pod Jižním křížem, 7 - 21. března 2011, 15 dní. Zájezd s českým průvodcem po nejvýznamnějších vinařsk ých oblastí Austrálie a Tasmánie v kombinaci s poznáváním přírodních krás Austrálie. Čtěte více.....    

 

Vázací bužírky INTRIXFLEX

intris.jpg Nabídka firmy INTRIS, spol. s r.o. Napajedla na vázací bužírky za výhodné ceny.

 

Nabídka oček révy vinné

vinofrukt.jpg Firma VINOFRUKT, a.s. s Vás dovoluje oslovit s nabídkou révových oček pro sezónu 2009 / 2010. Nabízíme k odběru tento sortiment odrůd a klonů:

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4