Komerční prezentace

 

‹‹   Předchozí   1 2 3 4

Nová sezóna a naše novinky

BASF.jpg Vážení přátelé vinohradníci, začala nová sezona a vypadá to tak, že kromě vlastního umu a zkušeností, budeme potřebovat i trochu více štěstí. Teplé zimní měsíce nás donutily vyjít s ochranou proti chorobám a škůdcům o dost dříve než v loňském roce, vegetace je zhruba o tři týdny dopředu, panuje sucho a obáváme se i příchodu jarních mrazů.

 

Vinohradnický sortiment

prohmat.jpg Firma Prohmat, s.r.o. pro vás připravila nabídku vinohradnického sortimentu přímo od výrobce.

 

Ocelové tyče do vinohradu

aret.jpg Nabízíme ocelové tyče kruhové hladké k sazenicím révy vinné v množství 1500ks, pr. 7,00mm, délka 1500mm.  Cena tyčí bez DPH 5,70Kč/kus, s DPH 6,70Kč/ks včetně dopravy. Nabízené množství tyčí prodáme také po částech. Balení počtu tyčí do svazků, termín dodání  a dopravu do místa určení zajistíme po vzájemné dohodě.    

 

Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem

k77_1.jpg Publikace si klade za cíl být přehlednou příručkou pro malé, střední i větší vinaře, vinařské hotely, obchodní společnosti, chce být praktickým manuálem, podle nějž může efektivně komunikovat své vinařství a jeho produkty každý vinař. Kniha současně představuje původní učebnici pro studenty oborů vinařství, marketingu a komunikací, je hlavní učební pomůckou profesních vzdělávacích programů MBA a BBA v Business Institutu a dalších vzdělávacích pracovišť.

 

1 000 a 111 pojmů o víně, révě vinné a vinařství, aneb brevíř enofila

1000pojmu.jpg Knihu „1 000 a 111 pojmů o vině, révě vinné a vinařství, aneb brevíř enofila", vydává u příležitosti 50. výročí založeni MORAVÍN, svaz moravských vinařů, o.s. s podporou Vinařského fondu a se spoluúčastí Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského. Autor zvolil podtitul „brevíř enofila". Chtěl tak zdůraznit, že jde o četbu pro každého, kdo se cítí znalcem vína, i toho, kdo se jim necítí, ale chce vínu porozumět.

 

Přípravky firmy Agro Aliance pro rok 2013

agroaliance_1312914488.jpg Mnozí vinohradníci dobře vědí, že výskyt jednotlivých chorob a i škůdců je souhrou několika faktorů. Mezi nejdůležitější patří bezesporu průběh počasí, dále lokalita a také samotná vitalita porostů. Nesmíme ovšem opomenout na různou náchylnost jednotlivých odrůd révy vinné vůči nám známým patogenům.

 

Přípravky pro řízení fermentačního procesu - NOVINKY firmy Oenobrands

Biopro.jpg Naši produktovou řadu enologických přípravků pro výrobu vína jsme doplnili o High Tech vinařskou podporu  - produkty Natuferm, Maxaferm a Extraferm  pro správně řízenou fermentaci Vašich vín a to i v případě zastavené nebo problematické fermentace.

 

Předváděcí dny vinohradnické, sadařské a školkařské techniky

garden_studio.jpg Akce se koná 11 a 12. Září 2012, každý den od 9hod -18hod na Mušově (u sklípků na staré silnici na MIKULOV). Stroje si můžete sami vyzkoušet v plném nasazení.  

 

Lipera - otevření nové prodejny Velké Bílovice

Lipera_logo.jpg Spoečnost Lipera, s.r.o. tímto anoncuje otevření nové prodejny vinařských potřeb, a to od 10. 8. 2012, kdy proběhne slavnostní zahájení v 9.00 hodin, včetně odborného semináře od 14.00 hodin. Podrobnosti v přiloženém letáku.

 

Služby vinařům – CHEMICKÁ LABORATOŘ VINIUM a.s.

vinium.jpg   Akreditovaná laboratoř VINIUM a.s.Velké Pavlovice provádí rozbory pro zatřiďování a hodnocení vín SZPI. Nabízí vinařům širokou škálu služeb za příznivé ceny a poskytuje věrnostní slevy. Ceník naleznetě níže.  

 

Factoring pro vinařství

bibby.jpg CHYBÍ VÁM FINANCE NA PROVOZ VINAŘSTVÍ? Platí Vám odběratelé po lhůtě splatnosti? Rádi byste rozšířili své vinice, ale chybí Vám finanční prostředky? Nabízíme Vám provozní financování formou factoringu i zabezpečení komplexního finančního servisu pro Vaši firmu.

 

Právní informační systém CODEXIS®

codexis.jpg Je mi potěšením, že Vám mohu představit výsledky práce Svazu vinařů České republiky na poli zajištění jednotného právního informačního systému pro své členy. Po důkladných analýzách, jak samotného právního systému, tak podmínek jeho získání a provozování, jsme se rozhodli pro spolupráci s předním dodavatelem právních informačních systémů v České republice – společností ATLAS consulting spol. s r. o.  

 

Zájezd do Austrálie za vínem - konkrétní informace

australia.jpg Australská vína a vinařství pod Jižním křížem, 7 - 21. března 2011, 15 dní. Zájezd s českým průvodcem po nejvýznamnějších vinařsk ých oblastí Austrálie a Tasmánie v kombinaci s poznáváním přírodních krás Austrálie. Čtěte více.....    

 

Vázací bužírky INTRIXFLEX

intris.jpg Nabídka firmy INTRIS, spol. s r.o. Napajedla na vázací bužírky za výhodné ceny.

 

Nabídka oček révy vinné

vinofrukt.jpg Firma VINOFRUKT, a.s. s Vás dovoluje oslovit s nabídkou révových oček pro sezónu 2009 / 2010. Nabízíme k odběru tento sortiment odrůd a klonů:

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4