Komerční prezentace

 

‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››

Slevová akce na vázací materiál od českého výrobce INTRIS, s.r.o. Napajedla

intris.jpg INTRIS, s.r.o. Napajedla je českou rodinnou firmou zabývající se vytlačováním plastů. V posledních letech rozšiřujeme svůj výrobní program také o výrobu vázacího materiálu na vinice a sady. Orientujeme se na přímé dodávky pěstitelům révy, neboť naší firemní filozofií je zásada – vázací materiál z výroby přímo na vinici, požadavky z vinice přímo do výroby . Naši výrobní nabídku dle technologických a investičních možností stále postupně rozšiřujeme.

 

Podlahy ve vinařském provozu

logo_atemit.jpg Vážená paní, vážený pane, dovolte, abychom vás informovali, že provádíme opravy, rekonstrukce i zcela nové pokládky průmyslových podlah. Na trhu působíme již více než 15 let a za tu dobu máme celou řadu realizací ve vinařských provozech.

 

Obaly.cz

obaly.jpg Chcete vaše vína maximálně chránit proti poškození během přepravy? Pro výrobky jako jsou mimo jiné i skleněné láhve na víno máme speciálně navržené obaly nové generace – AirCover.

 

Aktuálním informace pro období měsíce června - ochrana vinic

BASF.jpg Vážení přátelé, vinohradníci, n avazuji na předchozí příspěvek, teď už s aktuálními informacemi pro období měsíce června. Nastává pro vás nejdůležitější období v roce – nyní, v období kolem kvetení révy, se rozhoduje o budoucnosti celé úrody. Původní předpoklad o brzkém kvetení tak úplně nevyšel, přesto o týden dříve než obvykle réva pokvete.

 

Obaly, které prodávají

obalprint.jpg Pokud hledáte spolehlivého dodavatele obalů pro vaše vína, jsme tu pro Vás. Společnost OBAL PRINT, s. r. o., která v letošním roce oslaví dvacet let od svého založení, se specializuje na výrobu obalů, krabic, reklamních poutačů a prodejních stojanů z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepenek.

 

Potřebujete správný korek na víno a nevíte jak na to?

zatka01.jpg Naši specialisté z e-shopu www.vine-dom.com Vám poradí! Jsme nová, ryze česká společnost Vine-dom.com zabývající se distribucí těch nejlepších korkových uzávěrů z Portugalska. Rádi bychom Vám pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího korkového uzávěru, abychom pojistili kvalitu Vašeho vína.

 

Nová sezóna a naše novinky

BASF.jpg Vážení přátelé vinohradníci, začala nová sezona a vypadá to tak, že kromě vlastního umu a zkušeností, budeme potřebovat i trochu více štěstí. Teplé zimní měsíce nás donutily vyjít s ochranou proti chorobám a škůdcům o dost dříve než v loňském roce, vegetace je zhruba o tři týdny dopředu, panuje sucho a obáváme se i příchodu jarních mrazů.

 

Vinohradnický sortiment

prohmat.jpg Firma Prohmat, s.r.o. pro vás připravila nabídku vinohradnického sortimentu přímo od výrobce.

 

Ocelové tyče do vinohradu

aret.jpg Nabízíme ocelové tyče kruhové hladké k sazenicím révy vinné v množství 1500ks, pr. 7,00mm, délka 1500mm.  Cena tyčí bez DPH 5,70Kč/kus, s DPH 6,70Kč/ks včetně dopravy. Nabízené množství tyčí prodáme také po částech. Balení počtu tyčí do svazků, termín dodání  a dopravu do místa určení zajistíme po vzájemné dohodě.    

 

Public relations a marketingová komunikace v obchodu s vínem

k77_1.jpg Publikace si klade za cíl být přehlednou příručkou pro malé, střední i větší vinaře, vinařské hotely, obchodní společnosti, chce být praktickým manuálem, podle nějž může efektivně komunikovat své vinařství a jeho produkty každý vinař. Kniha současně představuje původní učebnici pro studenty oborů vinařství, marketingu a komunikací, je hlavní učební pomůckou profesních vzdělávacích programů MBA a BBA v Business Institutu a dalších vzdělávacích pracovišť.

 

1 000 a 111 pojmů o víně, révě vinné a vinařství, aneb brevíř enofila

1000pojmu.jpg Knihu „1 000 a 111 pojmů o vině, révě vinné a vinařství, aneb brevíř enofila", vydává u příležitosti 50. výročí založeni MORAVÍN, svaz moravských vinařů, o.s. s podporou Vinařského fondu a se spoluúčastí Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského. Autor zvolil podtitul „brevíř enofila". Chtěl tak zdůraznit, že jde o četbu pro každého, kdo se cítí znalcem vína, i toho, kdo se jim necítí, ale chce vínu porozumět.

 

Přípravky firmy Agro Aliance pro rok 2013

agroaliance_1312914488.jpg Mnozí vinohradníci dobře vědí, že výskyt jednotlivých chorob a i škůdců je souhrou několika faktorů. Mezi nejdůležitější patří bezesporu průběh počasí, dále lokalita a také samotná vitalita porostů. Nesmíme ovšem opomenout na různou náchylnost jednotlivých odrůd révy vinné vůči nám známým patogenům.

 

Přípravky pro řízení fermentačního procesu - NOVINKY firmy Oenobrands

Biopro.jpg Naši produktovou řadu enologických přípravků pro výrobu vína jsme doplnili o High Tech vinařskou podporu  - produkty Natuferm, Maxaferm a Extraferm  pro správně řízenou fermentaci Vašich vín a to i v případě zastavené nebo problematické fermentace.

 

Předváděcí dny vinohradnické, sadařské a školkařské techniky

garden_studio.jpg Akce se koná 11 a 12. Září 2012, každý den od 9hod -18hod na Mušově (u sklípků na staré silnici na MIKULOV). Stroje si můžete sami vyzkoušet v plném nasazení.  

 

Lipera - otevření nové prodejny Velké Bílovice

Lipera_logo.jpg Spoečnost Lipera, s.r.o. tímto anoncuje otevření nové prodejny vinařských potřeb, a to od 10. 8. 2012, kdy proběhne slavnostní zahájení v 9.00 hodin, včetně odborného semináře od 14.00 hodin. Podrobnosti v přiloženém letáku.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››