Komerční prezentace

 

‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››

WINE WORDS - English for Wine Professionals & Wine Lovers

winewords.jpg Kniha English for Wine Professionals & Wine Lovers je unikátní učebnicí odborné angličtiny pro všechny, kteří se chtějí naučit mluvit o víně v anglickém jazyce! Veškeré jazykové dovednosti jako je čtení, psaní, poslech a mluvení jsou interpretovány pomocí rozhovorů se čtyřiceti předními producenty vína z šestnácti zemí, osmi držiteli titulu Master of Wine a mnohými dalšími odborníky, kteří se podílejí na procesu výrobě vína a to včetně několika vinařství z České republiky.  

 

CORK JANOSA - Váš dodavatel korkových zátek DIAM, termokapslí, vývrtek i šroubových uzávěrů

DIAM.jpg Rádi Vám poradíme,  jaký typ zátky DIAM na Vaše konkrétní vína použít a vysvětlíme všechny přednosti a různé vlastnosti zátek DIAM tak, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku s minimálními náklady a neplatili více za zátky vyšších tříd, které by přinesly horší výsledek. Varujeme před napodobeninami zátek DIAM, které sice vypadají stejně, ale jsou to vždy pouze obyčejné aglo zátky, jen s použitím mikrogranulátu, které však fungují stejně jako aglo zátky za pár haléřů a jsou samozřejmě předražené (přesně podle hesla “sleva nikdy není zadarmo!!!”)

 

Pronájem chladicích jednotek Trane pro případ havárie chlazení

TRSlogo2014.jpg Sklizeň révy vinné právě začala a v procesu výroby je pro Vás extrémně důležité zajistit stálou teplotu pomocí chladicích jednotek. Je čas zvážit a plánovat, co dělat pokud se objeví závada nebo nedostatek v systému chlazení. Služby pronájmu Trane Rental jsou okamžitě k dispozici, aby vám poskytly řešení chlazení přímo na míru.

 

Prolectus® - novinka proti šedé hnilobě hroznů révy

fnagro.jpg Společnost F&N Agro si Vám dovoluje představit nový fungicid k ochraně révy vinné. Přípravek  Prolectus, uvedený na náš trh v letošním roce, obsahuje zcela novou účinnou látku fenpyrazamine, která významně rozšiřuje stávající možnosti ochrany proti šedé hnilobě.

 

Dny otevřených dveří ve společnosti HM, s.r.o.

HM.jpg Společnost HM, s.r.o. Vás zve na Dny otevřených dveří, které se budou konat v prostorách firmy HM, v ulici Na Pískách 5 v Hodoníně, ve dnech 20. - 21. 5. 2015. 20. 5. bude tematicky zaměřen pro zemědělce a 21. 5. pro vinaře. Začínáme vždy v 9:00. Budete mít možnost shlédnout nové trendy jak v zemědělské technice, tak ve vinařských technologiích. Více informací na www.hmhodonin.cz

 

Pozvánka na aplikaci průmyslových podlah ve vinařství

logo_atemit.jpg Rádi bychom Vás informovali o možnosti navštívit a zhlédnout průběh aplikace průmyslových podlah ve vinařském provozu. Aplikace se uskuteční ve Vinařství Vajbar Zaječí v těchto termínech:

 

Odvodnění vinařských provozů pomocí štěrbinových žlabů ACO.

ACO_LOGO_4c.jpg Zvyšující se nároky na kvalitu vína, jeho čistotu a intenzivní vůni, ale také na efektivní řešení odpadového hospodářství, dnes přivádí vinaře i k důkladnému promyšlení podlahového systému a odvodnění.

 

Správnou tryskou snížíte náklady na postřik

2.jpg Jsme významnou firmou, působící na trhu s aplikační a postřikovou technikou. AKP je předním výrobcem postřikovačů a rosičů . Zajišťujeme jejich servis a testování. Skladem držíme náhradní díly na většinu značek postřikovačů a rosičů a komponenty pro využití ve vinicích a vinařství.

 

Dobrému vínu svědčí HELIOS Orange

inmedias1.jpg Vážení vinaři, zasíláme vám pozvánku na odborný seminář určený pro manažery vinohradnických a vinařských firem. Na semináři vám ukážeme, jak lze za pomoci informačního systému HELIOS Orange efektivně řídit Vaši společnost. Představíme postupy a nástroje pro zvýšení efektivity, přehlednosti a průkaznosti všech činností v rámci výroby vína od agrotechnických zásahů vinohradu až po dodávku a vyhodnocení dle požadovaných kritérií.

 

Slevová akce na vázací materiál od českého výrobce INTRIS, s.r.o. Napajedla

intris.jpg INTRIS, s.r.o. Napajedla je českou rodinnou firmou zabývající se vytlačováním plastů. V posledních letech rozšiřujeme svůj výrobní program také o výrobu vázacího materiálu na vinice a sady. Orientujeme se na přímé dodávky pěstitelům révy, neboť naší firemní filozofií je zásada – vázací materiál z výroby přímo na vinici, požadavky z vinice přímo do výroby . Naši výrobní nabídku dle technologických a investičních možností stále postupně rozšiřujeme.

 

Podlahy ve vinařském provozu

logo_atemit.jpg Vážená paní, vážený pane, dovolte, abychom vás informovali, že provádíme opravy, rekonstrukce i zcela nové pokládky průmyslových podlah. Na trhu působíme již více než 15 let a za tu dobu máme celou řadu realizací ve vinařských provozech.

 

Obaly.cz

obaly.jpg Chcete vaše vína maximálně chránit proti poškození během přepravy? Pro výrobky jako jsou mimo jiné i skleněné láhve na víno máme speciálně navržené obaly nové generace – AirCover.

 

Aktuálním informace pro období měsíce června - ochrana vinic

BASF.jpg Vážení přátelé, vinohradníci, n avazuji na předchozí příspěvek, teď už s aktuálními informacemi pro období měsíce června. Nastává pro vás nejdůležitější období v roce – nyní, v období kolem kvetení révy, se rozhoduje o budoucnosti celé úrody. Původní předpoklad o brzkém kvetení tak úplně nevyšel, přesto o týden dříve než obvykle réva pokvete.

 

Obaly, které prodávají

obalprint.jpg Pokud hledáte spolehlivého dodavatele obalů pro vaše vína, jsme tu pro Vás. Společnost OBAL PRINT, s. r. o., která v letošním roce oslaví dvacet let od svého založení, se specializuje na výrobu obalů, krabic, reklamních poutačů a prodejních stojanů z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepenek.

 

Potřebujete správný korek na víno a nevíte jak na to?

zatka01.jpg Naši specialisté z e-shopu www.vine-dom.com Vám poradí! Jsme nová, ryze česká společnost Vine-dom.com zabývající se distribucí těch nejlepších korkových uzávěrů z Portugalska. Rádi bychom Vám pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího korkového uzávěru, abychom pojistili kvalitu Vašeho vína.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››