Komerční prezentace

 

‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››

DNY OTEVŘENÝCH FORDŮ 19. - 20. 5.2017

Ford.jpg Letošní Dny otevřených Fordů vám přinášejí jedinečnou limitovanou nabídku vozů Ford Focus kombi za cenu 5dv. již za 319 990 Kč.

 

Chtěli bychom Vám pomoci prodávat

thefuntasty1.jpg V posledních měsících jsme mluvili s mnoha lidmi, kteří pracují s vínem. Ať to byli zástupci malého vinařství, kde jsou na vše prakticky sami, nebo zaměstnanci většího, všichni vidí nějaké prodejní rezervy. Někde nejsou spokojeni s cenovou politikou vinoték, jinde ještě nenašli vhodný internetový obchod, přes který by mohli svoje vína prodávat, další raději vsadili na vlastní e-shop, ale zjišťují, že k jeho provozování a aktualizaci nemají kapacity.

 

Ošetření BIOHUMAXEM

biohumax.png Dovolujeme si Vám představit přípravek BIOHUMAX.  О šetření BIOHUMAX EM vede ke zvýšení procenta ujímání až 100 % ( pro nově vysazené rostliny ), úplnému vývoji kořenové biomasy ošetřených rostlin a zvýšení schopnosti přezimování a adaptace rostlin na extremní podmínky. Také zvyšuje odolnost vůči onemocněním, ztmavuje pigmentace listů a prodlužuje dobu skladování plodin po sklizni.

 

Nabídka spolupráce při příležitosti otevření prémiové vinotéky přímo v obchodním centru CHODOV

albert.jpg Vážení obchodní partneři, vážení vinaři, společnost AHOLD ČR bude v létě letošního roku spouštět projekt prémiové vinotéky přímo v obchodním centru CHODOV. V příloze Vám zasílám krátkou prezentaci, která Vám tento záměr představí. V jednání je spolupráce s Asociací sommelierů ČR, a tedy i pravidelná přítomnost vyškoleného sommeliera, člena Asociace. Samozřejmostí bude možnost osobně vína prezentovat přímo sommelierem nebo zástupcem vinařství.

 

ALGINIT - přírodní eko-bio pomocná půdní látka

alginit_perex.png ALGINIT je mimořádný přírodní produkt, určený pro široké využití v zemědělství, vinohradnictví, zahradnictví, sadařství, lesním hospodářství. Má dlouhodobý účinek v půdě (3-5 let) a pro velkou sorpční schopnost je výborným regulátorem vlhkosti a udržitelnosti sorpčního komplexu v půdě s výrazným protierozním efektem. Blokuje odtok vody do nižších horizontů půdy. Je alternativou chlévského hnoje, obsahuje až 40% humusu.

 

Právě probíhá 4. kolo dotačních operací z PRV

uniconsulting.png Dovolujeme si Vám představit aktuální přehled dotačních operací, o které se můžete nyní ucházet. Pokud si nevíte s podáním žádostí rady, pomůžeme Vám. Poskytujeme jednotlivé konzultace i kompletní dotační servis. Odevzdání žádostí o dotace probíhá ve dnech 4. 4. 2017 – 24. 4. 2017.  

 

Vázací materiál na vinice od českého výrobce INTRIS Napajedla

intris.jpg Jsme malá rodinná firma, zabývající se vytlačováním plastů a výrobou vyvazovacího materiálu na vinice, kde se orientujeme se na dodávky z výroby přímo pěstitelům vinné révy a to od největších až po ty nejmenší. Právě probíhá sezónní akce za zvýhodněné ceny Jaro na vinici 2017.

 

Připravte se na EET (elektronickou evidenci tržeb)

Logo1.jpg Vážení  členové SV ČR,  v letošním roce vstoupil v platnost zákon o evidenci tržeb (č.112/2016 Sb.). První skupina podnikatelů začne evidovat tržby již od 1. 12. 2016.  Jsou to majitelé restaurací, ale také prodejci nabízející zboží k přímé spotřebě na farmářských trzích. Pro tyto podnikatele nabízíme různá řešení dle jejich potřeb, od jednoduché registrační pokladny až po pokladní systém WinApls a7.

 

Vinařské potřeby Harapes

logo_harapes.jpg Jsme rodinná společnost, která od roku 2014 nabízí komplexní sortiment vinařských potřeb. Přestože jsme na trhu relativně novou společností, stojí za námi  více než 15 let zkušeností ve vinařském segmentu trhu. Poskytujeme vám, našim klientům komplexní, odborné a profesionální služby při výrobě vína, pěstitelského pálení, lihovarnictví a výrobě ovocných šťáv.  

 

Gibertini – více než 60 let zkušeností s oenologickou analýzu.

logoGibertini.jpg DONAU LAB, exklusivní partner italské firmy Gibertini Elettronica v České republice, představuje portfolio pro oblast oenologické analýzy.

 

Nové rozvody chlazení ušetří náklady na provoz i údržbu

rehau_logo.jpg Chlazení pro řízené kvašení v nerezových tancích je dnes pro vinaře naprostou samozřejmostí, stejně jako výdaje na jeho provoz. Ty jsou mnohdy zbytečně vysoké a navíc vyžaduje starší rozvod chlazení údržbu. Výměnou za rozvody z moderních materiálů lze náklady na provoz chladicího systému výrazně snížit.

 

Dotace na zemědělskou techniku, financování i pojištění

agrotec_group_rgb_736x224_d8986.jpg Plánujete pořízení techniky a nemáte dostatek finančních prostředků? Nepromeškejte šanci získat dotaci až 100%!

 

Ocelové vinohradnické sloupky s revolučním povlakem

synpro.jpg SYNPRO, s.r.o. vstupuje na český trh s vinohradnickými sloupky s povrchovou úpravou Magnelis. Zinková lázeň, do které je plech ponořen, obsahuje 3,5% hliníku a 3% hořčíku. Právě obsah hořčíku je zde klíčový, neboť na celém povrchu podkladového kovu vytváří ochrannou vrstvu, u níž je odolnost vůči korozi až 10x vyšší než u galvanického zinkování.

 

RENOMIA AGRO | Vyřízení dotace, financování a pojištění majetku

renomia_agro.jpg Vážení členové SV ČR, brzy bude vyhlášeno 2. kolo Programu rozvoje venkova. Víte, že díky tomuto dotačnímu programu si i Vy můžete snížit investiční náklady, a to až o 50 % ?

 

Slevová akce na vázací materiál od českého výrobce INTRIS Napajedla

intris.jpg Jsme malá rodinná firma, zabývající se vytlačováním plastů a výrobou vyvazovacího materiálu na vinice, kde se orientujeme se na dodávky z výroby přímo pěstitelům vinné révy a to od největších až po ty nejmenší. Právě probíhá akce za zvýhodněné ceny Jaro na vinici 2016 s možností zasílat objednávky až do 30. dubna. Vinařské spolky mohou také využít bonusového programu Společná objednávka .

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››