Aktuality

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 10 20 30   Následující   ››

Výzva pořadatelům (účastníkům) výstav, soutěží a prezentačních akcí

VF.jpg Na svém říjnovém zasedání schválila Rada Vinařského fondu návrh nových Pravidel pro žadatele o poskytnutí podpory Vinařským fondem pro termín podávání žádostí 1.1.-15.2.2018. Rada se rozhodla rozšířit seznam podporovaných akcí, na kterých se vinaři mohou prezentovat.

 

Pozvánka na školení pro vinaře

MZE.jpg Ministerstvo zemědělství – oddělení pro víno, ve spolupráci s kolegy z ÚKZÚZ každoročně ke konci roku pořádá sérii setkání s vinohradníky a vinaři za účelem seznámení se s novinkami v legislativě a případných návazných změnách, např. v Registru vinic.

 

Možnost spolupráce na Plesu studentů Masarykovy univerzity

alkzdravi.jpg Hezký den, obracíme se na Vás s nabídkou spolupráce na 5. ročníku Plesu studentů Masarykovy univerzity, který se uskuteční 5. 12. 2017 v prostorách hotelu Bobycentrum ****. Tuto akci organizujeme za Masarykovu studentskou unii (www.munie.cz) a tento ples pro nás představuje společenskou událost roku s bohatým programem pro studenty z celé naší univerzity. Předpokládaná účast je 1500+ návštěvníků.

 

Máte zájem o dotace? Na vyřízení žádosti zbývá 10 dní!

vinarskyraj.jpg Vážení klienti, protože nám na vás záleží neustále přemýšlíme, jak zjednodušit vaše podnikání. Nyní přicházíme s nabídkou další pomoci. Tentokrát v oblasti dotací.

 

Prezentační akce „Svatomartinský košt“ - informace pro vinaře

sm_v.jpg Vážení vinaři, oslovujeme vás v souvislosti s připravovanou akcí na podporu Svatomartinského vína, které se uskuteční dne 11.11. 2017 na náměstí Svobody v Brně.

 

Vinařský věstník - září 2017

V__stn__k.jpg Informace o změnách v české i evropské zemědělské politice, dotacích, právu, o produkci vína v Evropě i ve světě, nejdůležitější závěry jednání klíčových zemědělských institucí a další informace, zajímavosti a dobré zprávy z širokého světa vinařství.

 

Prodej společnosti Sektana Znojmo

hodnoceni.jpg Vážený vinaři, Dovoluji si Vás oslovit a zaslat základní info k inzerci prodeje společnosti Sektana Znojmo, Znojmo Sekt s.r.o.

 

Vážení vinaři, vinařské spolky a oboroví nadšenci,

hrozinek.jpg Svaz vinařů ČR ve spolupráci s Jihomoravský krajem a pod patronací hejtmana JmK chce přispět i další službou k podpoře Vašich aktivit. A to směrem k široké veřejnosti, k turistům, zájemcům a hostům těch nejměnších koštů, ale i velkých vinařských slavností.

 

Zbývá deset dnu na přihlášení do soutěže Vinařství roku 2017

logo_VR2017_160_100.jpg Vážení vinaři, přihlašování do prestižní soutěže Vinařství roku 2017 je v plném proudu. Pokud jste tak ještě neučinili, neváhejte a využíjte poslední volná místa k přihlášení do této soutěže. Uzávěrka přihlášek je 15. října 2017.

 

Pozvánka na setkání s Pavlem Teličkou

hrozinek.jpg Vážení vinaři, posíláme Vám pozvánku na neformální setkání s místopředsedou Evropského parlamentu Pavlem Teličkou. Setkání se uskuteční v sobotu 7. října 2017 v 9:00 ve Vinařském Centru Excelence ve Valticích.

 

Vinařské obleky

hrozinek.jpg Vážení vinaři, v průběhu léta a v posledním čísle Vinařského obzoru byl představen historicky první model obleku reprezentujícího moravské a české vinaře - vinařská společenská "uniforma". V současné době je vše připraveno a je možné obleky objednávat, respektive rezervovat termíny zkušebního měření.

 

Vinařství roku 2017

logo_VR2017_160_100.jpg Vážení vinaři, Zasíláme vám výzvu k přihlášení do prestižní soutěže Vinařství roku 2017. Soutěž vyhlašuje Svaz vinařů ČR společně s Národním vinařským centrem a za významné podpory Vinařského fondu. Hlavním cílem soutěže je zviditelnit vinařství ČR a zároveň seznámit laickou i odbornou veřejnost se současnou úrovní vinařské produkce.

 

Certifikované sazenice na jaro 2018

BS_Vinarske_potreby.jpg Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. již třetím rokem nabízí certifikované sazenice PIWI i klasických odrůd z Německa pro jarní výsadbu 2018.

 

Vinařský věstník - srpen 2017

V__stn__k.jpg Informace o změnách v české i evropské zemědělské politice, dotacích, právu, o produkci vína v Evropě i ve světě, nejdůležitější závěry jednání klíčových zemědělských institucí a další informace, zajímavosti a dobré zprávy z širokého světa vinařství.

 

VINAŘI MOHOU UŽ PÁTOU SEZÓNU VYUŽÍVAT PŘEDSBĚROVÉ ANALÝZY

BS_Vinarske_potreby.jpg Společnost BS vinařské potřeby poskytuje již pátým rokem všem zájemcům unikátní bezplatnou službu, která přináší odborné informace o aktuálním stavu vinic. Jejich cílem je pomoci správně určit termín sklizně. Předsběrové analýzy hroznů odborně hodnotí stádia zrání vybraných odrůd ve spojení s praktickým doporučením a komentářem. Pravidelně jednou týdně tak mají vinaři až do sklizně k dispozici speciální enologické rozbory různých odrůd révy ze čtyř vinařských podoblastí.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 10 20 30   Následující   ››