Aktuality

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 10 20 30   Následující   ››

Akční sezóna v ráji

vinarskyraj.jpg Společnost VINAŘSKÝ RÁJ si pro Vás připravila akci s názvem Akční sezóna v ráji. Budou pro Vás připraveny různé vinařské technologie za akční ceny. Akce se uskuteční od 4. 9. - 31. 10. 2017. Konktrétní informace najdete v letáku, který je přílohou tohoto článku.

 

Světový veletrh pro nápojový průmysl a liquid-food

drinktec2013_marketing_300x217.jpg Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě veletrhu drinktec, jehož se účastní rekordních 1 600 firem ze 75 zemí (z toho 35 firem z Česka) na výstavní ploše 154 000 m2, očekává se návštěva 75 000 obchodníků ze 170 zemí světa! Veletrh představí komplexní technologické procesy: od výroby přes plnění a balení až po prodej nápojů a tekuté stravy - suroviny, přísady do nápojů, včetně logistických řešení.

 

Vinařství SPIELBERG hledá šéfa vinohradů

100923_SPIELBERG_logo_krivky.jpg Vinařství SPIELBERG z Archlebova, hospodařící na 65 ha vinic hledá vinohradníka/vinohradníci. Nástup – únor až duben 2018.

 

Nabídka nerezových nádrží

vinarskyraj.jpg Připravte se na sezonu a využijte nákupu skladových zásob uzavřených nerezových nádrží. Máme pro Vás připraveno více než 100 ks nerezových nádržích o objemu 1000 - 5000l. Těšíme se na Vaši návštěvu, Vinařský ráj.

 

VINUM GRADECENSE HRADECKÝ POHÁR VÍNA

hr.png Vážení vinaři, vážení obchodníci s vínem a dovozci, je nám potěšením pozvat Vás jménem organizačního výboru na již 11. ročník mezinárodní soutěže vín Hradecký pohár vína, která proběhne pod záštitou primátora města Hradce Králové MUDr. Zdeňka Finka. Garantem soutěže a odborným vedoucím hodnocení je pan Jiří Čábelka. Hodnocení vín se uskuteční ve ve středu 30. 8. a ve čtvrtek 31. srpna 2017 v Kongresovém sále Hotelu Černigov v Hradci Králové.

 

Lipera zve na oslavu 15. narozenin

Lipera_logo.jpg Vážení vinaři, chtěl bych Vás srdečně pozvat na oslavu 15. narozenin naší společnosti, která se koná 25.8. 2017 ve Velkých Bílovicích.

 

Nabídka sudů François Frères

vinarskyraj.jpg Vážení obchodní partneři, dovolte, abychom vám oznámili, že dalším naším významným partnerem se letos stalo světově uznávané bednářství François Frères z Burgundska.    

 

Vinařský věstník - červenec 2017

V__stn__k.jpg Informace o změnách v české i evropské zemědělské politice, dotacích, právu, o produkci vína v Evropě i ve světě, nejdůležitější závěry jednání klíčových zemědělských institucí a další informace, zajímavosti a dobré zprávy z širokého světa vinařství.

 

Fotbalová reprezentace vinařů ČR začíná přípravu na evropský šampionát ve Slovinsku

FC_vinari_logo_barva_maly.jpg Po několikaměsíčních přípravách vznikl ke 2. srpnu  2017 oficiálně fotbalový oddíl FC VINAŘI ČESKÉ REPUBLIKY, z.s. Z něho se bude generovat reprezentační výběr, který tuzemské vinaře pojede v příštím roce zastupovat na Mistrovství Evropy do Slovinska. Již tento čtvrtek, tedy 17.8.2017 od 18:00 sehrají vinaři první přátelské utkání symbolicky v největší vinařské obci ČR, ve Velkých Bílovicích proti místnímu TJ.

 

DRUHÝ ROČNÍK TENISOVÉHO MISTROVSTVÍ ČR VINAŘŮ POZNAL SVÉ ŠAMPIÓNY

tenisove mistrovstvi_1.png 11. srpna 2017 se za lehce dramatických okolností odehrál druhý ročník tenisového mistrovství České republiky vinařů. Akci pořádanou Svazem vinařů ČR a podporovanou Jihomoravským krajem málem zhatilo poněkud bouřlivé počasí, avšak několik logistických úprav nakonec dovolilo poznat vítěze. Tím se stali „znojmáci“ Petr Sedlák a Oto Heimel.

 

Prohlášení o zásobách vinařských produktů - do 11. 9. 2017

ukzuz.jpg Upozorňujeme Vás na povinnost podat do 11. 9. 2017 prohlášení o zásobách vinařských produktů, které subjekt drží k 31. 7. (dle čl. 11 a čl. 16 odst. 2 nařízení Komise (ES) č. 436/2009) a zákona č. 321/2004 Sb.

 

Lisy Willmes GmbH

vinarskyraj.jpg Vážení obchodní přátelé, vážení vinaři, dovolte, abychom vám oznámili, že se nám před pár měsíci podařilo navázat spolupráci s uznávaným německým výrobcem pneumatických lisů, firmou Willmes GmbH.

 

Tři týdny do tenisového mistrovství vinařů 2017

tenisove mistrovstvi_1.png Již 11.8.2017 proběhne ve Znojmě druhý ročník tenisového turnaje vinařů ve čtyřhrách. Hrát se bude na antukových dvorcích a vyzyvatelem tentokráte nebudou loňští šampioni, kteří se bohužel nemou z osobních důvodů zůčastnit (D. Šťastný, L. Tesárek). Jisté je tedy, že druhý ročník zakusí nové vítěze.

 

Vinařský věstník - červen 2017

V__stn__k.jpg Informace o změnách v české i evropské zemědělské politice, dotacích, právu, o produkci vína v Evropě i ve světě, nejdůležitější závěry jednání klíčových zemědělských institucí a další informace, zajímavosti a dobré zprávy z širokého světa vinařství.

 

Země živitelka 2017

zz.jpg Vážení, rádi bychom Vás pozvali na letošní ročník Země živitelky, který bude větší a rozmanitější než kdy dříve. Mimo jiné bychom se rádi zaměřili o něco více i na prezentaci a prodej kvalitních vín.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 10 20 30   Následující   ››