Mistrovství v řezu révy vinné se blíží, přihlašování do soutěže je stále otevřeno

sout_____v___ezu_160_100.jpg 14. ročník odborné soutěže v řezu révy vinné se uskuteční v pátek 23. února 2018 od 8 hodin. Vinařské klání tentokrát hostí vinařská společnost Vinofrukt z Dolních Dunajovic. Tradiční akci pořádá Svaz vinařů ČR ve spolupráci se společností BS vinařské potřeby.

Nejvýznamnější vinohradnická událost roku nabízí vinařům příležitost předvést odborné porotě svoji zručnost při řezání révy vinné. Soutěžit se opět bude ve dvou kategoriích JUNIOR (žáci a studenti odborných škol a mládež do 21 let včetně) a ELITE (soutěžící starší 21 let). Ve speciální soutěžní kategorii potom budou zvlášť oceněny za své výkony i soutěžící ženy.

Stříhat se bude dvanáct let stará vinice vinařství Vinofrukt osazená odrůdou rulandské šedé. V areálu vinařství bude v průběhu celého dne připravený pro vinaře i diváky bohatý doprovodný program, jehož součástí budou i odborné přednášky a prezentace techniky a produktů pro vinaře.

Registrovat se můžete do čtvrtka 22. února na marketing@vinarskepotreby_cz.
V případě volných míst je možné se registrovat i ráno před soutěží.


Povinné údaje pro registraci soutěžících: Jméno a příjmení, kategorie / rok narození, adresa/vinařství/škola, e-mail a telefon.


Účast v soutěži (jako soutěžící i divák) včetně doprovodného programu a občerstvení během akce je zdarma.


Předběžný harmonogram akce:


7.30 - 8.30      registrace soutěžících

8.30                přesun do vinohradu autobusem

9:00                začátek soutěže (kategorie Elite, následně kategorie Junior)

10:30              odborné přednášky

13:00              vyhodnocení soutěže, předání cen

 

Plakát soutěže Plakát soutěže (515,06 KB)