Korejská republika - společnost Kil Jin International hledá v ČR dodavatele piva a vína

pen__ze1.jpg Jihokorejská importní společnost Kil Jin International Inc . ( www.kiljin. co.kr ) hledá v ČR dodavatele piva a vína pro svoji distribuční síť. Čtěte dále pro zajímavou nabídku...

Tato mj. zahrnuje maloobchodní prodejce Shinsegae, Lotte, Hyundai Department Store, AK Plaza, E-Mart, Home Plus, Lotte Mart, Costco, Hanaro, GS25, Family Mart, dále hotelové řetěžce Hyatt, JW Marriott, Ritz-Carlton, Hilton, W Hotel, Intercontinetal, Walkerhill, přední restaurace v Soulu dalších velkých městech (Daejeon, Busan, Daegu, Incheon, Cheongju, Gwangju) a rovněž specializované prodejny s alkoholickými nápoji. Kil Jin Int. je rovněž majoritním dodavatelem alkoholických nápojů do významných místních resortů a golfových center, jako např. Kangwon Land High One či Gonjiam (nejbližší lyžařský areál hlavního města Soulu patřící do investičního portfolia konglomerátu LG Group).

Na základě dnešní schůzky ekonomického rady M.Sklenky s vedením společnosti Kil Jin International, druhého největšího dovozce vína na jihokorejský trh, bylo dohodnuto, že česká strana nabídne prostřednictvím ZÚ Soul potenciální dodavatele piva a bílého vína a jihokorejská strana zajistí jeho uvedení do místní distribuční sítě.


U vína platí dodací podmínky s tím, že zájem je pouze o bílé víno s přívlastkem (ryzlink, tramín červený, chardonnay, savignon blanc, a to výběr z hroznů, bobulí, cibéb, pozdní sběr či ledové víno). Nabídky vína v balení v lahvích 0,20 l, 0,33 l a 0,75 l.

Dodací podmínky Ex-Work, FOB či CIF s tím, že by upřednostnili cenovou nabídku alespoň pro první dodávku na bázi CIF. Při výběru dodavatele bude zásadní cena.


Na doplnění uvádíme, že společnost Kil Jin International v současné době dováží pivo z Německa (Holsten), Španělska (Mahou), VB (Carling) a Nizozemska (Oranže Boom). Víno importuje z USA (Don Sebastiani, Wente, Constellation), Austrálie (BRL Hardy, Pierro Winery), Nového Zélandu (Schubert Wines), Jížní Afriky (Rupert and Rothschild, Distell), Chile (Santa helena, Cousiňo Macul, Dos Andes), Argentiny (Flechas de los Andes, Trivento, Clos de los Siete), Francie (Gosset, Dourthec, Baron Edmond de Rothschild, Andre Lurton), Itálie (Balbi Soprani, Sensi, Bisol, Alois Kateder, Medici Ermete, Carlo Pellegrino), Španělska (Marques de Riscal) a Německa (Fritz Haag, F.W. Langguth, Peter Mertes).

Zájemci v ČR o spolupráci se společností Kil Jin International mohou psát nabídky na následující kontaktní osobu: Mr. Tom Lee, import brand manager, tel.: +82-70 7863 7743, email: bclee@kiljin_co_kr">bclee@kiljin_co_kr a v kopii na adresu ZÚ Soul (ctoseoul@gmail_com">ctoseoul@gmail_com,seoul_commerce@mzv_cz">seoul_commerce@mzv_cz) pro účely dalšího follow-up.