Komerční prezentace

 

1 2 3 4   Následující   ››

Prodej společnosti Sektana Znojmo

hodnoceni.jpg Vážený vinaři, Dovoluji si Vás oslovit a zaslat základní info k inzerci prodeje společnosti Sektana Znojmo, Znojmo Sekt s.r.o.

 

Certifikované sazenice na jaro 2018

BS_Vinarske_potreby.jpg Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. již třetím rokem nabízí certifikované sazenice PIWI i klasických odrůd z Německa pro jarní výsadbu 2018.

 

VINAŘI MOHOU UŽ PÁTOU SEZÓNU VYUŽÍVAT PŘEDSBĚROVÉ ANALÝZY

BS_Vinarske_potreby.jpg Společnost BS vinařské potřeby poskytuje již pátým rokem všem zájemcům unikátní bezplatnou službu, která přináší odborné informace o aktuálním stavu vinic. Jejich cílem je pomoci správně určit termín sklizně. Předsběrové analýzy hroznů odborně hodnotí stádia zrání vybraných odrůd ve spojení s praktickým doporučením a komentářem. Pravidelně jednou týdně tak mají vinaři až do sklizně k dispozici speciální enologické rozbory různých odrůd révy ze čtyř vinařských podoblastí.

 

Přípravky Lamothe Abiet

vinarskyraj.jpg Lamothe-Abiet je vůdčí společností v oblasti technologie výroby vína. Z velké části se na tom podílí trvalá inovace produktů a jejich charakteristická špičková kvalita. Zaměstnanci naší společnosti úzce spolupracují s producenty vín po celém světě, navíc máme výborné vazby s enology a enologickými laboratořemi.

 

Akční sezóna v ráji

vinarskyraj.jpg Společnost VINAŘSKÝ RÁJ si pro Vás připravila akci s názvem Akční sezóna v ráji. Budou pro Vás připraveny různé vinařské technologie za akční ceny. Akce se uskuteční od 4. 9. - 31. 10. 2017. Konktrétní informace najdete v letáku, který je přílohou tohoto článku.

 

Světový veletrh pro nápojový průmysl a liquid-food

drinktec2013_marketing_300x217.jpg Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě veletrhu drinktec, jehož se účastní rekordních 1 600 firem ze 75 zemí (z toho 35 firem z Česka) na výstavní ploše 154 000 m2, očekává se návštěva 75 000 obchodníků ze 170 zemí světa! Veletrh představí komplexní technologické procesy: od výroby přes plnění a balení až po prodej nápojů a tekuté stravy - suroviny, přísady do nápojů, včetně logistických řešení.

 

Vinařství SPIELBERG hledá šéfa vinohradů

100923_SPIELBERG_logo_krivky.jpg Vinařství SPIELBERG z Archlebova, hospodařící na 65 ha vinic hledá vinohradníka/vinohradníci. Nástup – únor až duben 2018.

 

Nabídka nerezových nádrží

vinarskyraj.jpg Připravte se na sezonu a využijte nákupu skladových zásob uzavřených nerezových nádrží. Máme pro Vás připraveno více než 100 ks nerezových nádržích o objemu 1000 - 5000l. Těšíme se na Vaši návštěvu, Vinařský ráj.

 

Lipera zve na oslavu 15. narozenin

Lipera_logo.jpg Vážení vinaři, chtěl bych Vás srdečně pozvat na oslavu 15. narozenin naší společnosti, která se koná 25.8. 2017 ve Velkých Bílovicích.

 

Nabídka sudů François Frères

vinarskyraj.jpg Vážení obchodní partneři, dovolte, abychom vám oznámili, že dalším naším významným partnerem se letos stalo světově uznávané bednářství François Frères z Burgundska.    

 

Lisy Willmes GmbH

vinarskyraj.jpg Vážení obchodní přátelé, vážení vinaři, dovolte, abychom vám oznámili, že se nám před pár měsíci podařilo navázat spolupráci s uznávaným německým výrobcem pneumatických lisů, firmou Willmes GmbH.

 

Akční týden v ráji

vinarskyraj.jpg Ve dnech 24.7. až 30.7. se ve Vinařském ráji v Čejkovicích bude konat akce s názvem "Akční týden v ráji". Při této příležitosti budete moci nakoupit nejrůznější vinařské potřeby se slevou. Více informací najdete v přiloženém letáku.

 

TECHNOLOGICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast Jižní Morava - Slovácko

BS_Vinarske_potreby.jpg Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. hledá kolegu na pozici TECHNOLOGICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast Jižní Morava - Slovácko. Nabízíme: zajímavé a perspektivní zaměstnání na HPP i ŽL profesionální vedení, firemní vzdělávání odpovídající finanční ohodnocení zázemí silné obchodní společnosti, přátelský kolektiv

 

Ford - limitovaná nabídka Ford Ranger XLT za 7.499,- měsíčně

Ford.jpg Vážená paní, vážený pane, ve spolupráci se Svazem vinařů ČR jsme exkluzivně pro Vás připravili nabídku nejpopulárnějšího terénního pick-upu Ford Ranger za zvýhodněných podmínek.

 

Dny otevřených dveří - Vinařský ráj

vinarskyraj.jpg Vážení zákazníci, zveme Vás  na dny otevřených dveří, které se konají 1. - 2. 6.2017. Připravili jsme pro Vás bohatý program zaměřený na představení nových produktů v oblasti vinařských potřeb a technologií. Součástí bude také doprovodný program, tombola, bohaté občerstvení a slevy až 25%.

 
1 2 3 4   Následující   ››