On-line registrace člena svazu

Chcete se stát (nebo již jste) členem SVČR a mít přístup ke službám určeným členům svazu? V tomto článku najdete návod, jak se zaregistrovat.

Komu je registrace určena?

Registrace je určena pouze uživatelům, kteří jsou členy SVČR nebo se jimi chtějí stát. Uživatelé, kteří již členy svazu jsou a zadali platnou emailovou adresu, se registrovat nemusí.

Registrace není určena pro laickou veřejnost - případné registrace takových návštěvníků budou deaktivovány.


Jak se zaregistrovat?

Registrace je jednoduchá a nevyžaduje žádné složité operace či nastavení.

Postup registrace je následující: Pod formulářovými poli s přihlášením je odkaz Zaregistrujte se. Tento odkaz vás přesměruje na stránku s formulářem, který je třeba vyplnit. Údaje z formuláře se použijí pro registraci v systému a bude vám vytvořen přístupový účet. Aby byla ověřena existence vámi zadané emailové adresy, bude vám zaslán tzv. aktivační email.
registrační formulářPOZOR! Aktivační email obsahuje odkaz na stránku, kde je třeba potvrdit svou registraci. Bez tohoto potvrzení není registrace úplná. Tento aktivační email je však někdy (v závislosti na používaném poštovním klientovi) vyhodnocen jako nevyžádaná pošta a automaticky přesunut do k tomu určené složky. Proto pokud jste aktivační email nedostali, dříve než budete kontaktovat technickou podporu,  zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou, zda v ní není tento email.

Informace o registraci návštěvníka budou ověřeny zástupcem SVČR. Teprve na základě jejich potvrzení vaši registraci a povolí vám přístup do členské sekce webu.

 

Jak upravit dříve zadané údaje v profilu?

úprava profiluPokud chcete změnit či doplnit informace, které jste zadali při registraci, musíte se opět přepnout na stránku www.svcr.cz/user.php. Pokud jste právě přihlášený, vidíte místo formuláře náhled svého profilu. Pod názvem svého účtu vidíte odkaz Editovat profil. Po kliknutí na tento odkaz jste přesměrováni na stránku s úvodním formulářem, kde můžete změnit zadané údaje.

 

Jak se přihlásit?

registracePřihlašovací formulář naleznete na adrese www.svcr.cz/user.php. Tento formulář (tedy přihlašovací jméno a heslo) je třeba vyplnit vždy, když se chcete přihlásit do sekcí pro registrované. Přihlašovací jméno i heslo si uživatel volí sám při registraci.

 

Jak se odhlásit?

Po přihlášení do systému vidíte v pravé horní části každé stránky svůj profil, kde jsou dva aktivní odkazy - Změna hesla a Odhlášení. Odkaz Odhlášení vás odhlásí z webových stránek. Nezmění však nijak status vašeho členství v SVČR či vaše umístění mezi registrovanými členy portálu, jedná se pouze o jednorázové odhlášení ze sekcí pro členy svazu.

Odkaz Změna hesla vás přesměruje na jednoduchý formulář, ve kterém si můžete snadno změnit aktuální heslo.