GS Technik nabízí "By the Glass"

GS_Banner_v1r2.jpg Firma GS Technik spol. s r. o. nabízí vysoce sofistikovaný nástroj, umožňující nabídnout zákazníkovi to nejlepší víno „po sklence – By the Glass“ a při tom neriskovat ztrátu drahocenného nápoje, způsobenou oxidací v otevřené láhvi.

Vážení znalci a milovníci vína, je známým faktem, že obliba vína, zájem o něj a znalosti spotřebitelů v posledních letech rostu velkým tempem. A experti potvrzují, že zákazníci budou v následujících letech ochotni utratit za kvalitní vína stále více peněz. Ve všech restauracích, kavárnách a především vinárnách si zákazníci vychutnávají víno a očekávají skvělou chuť a vysokou kvalitu.

Ovšem ne každý si může dovolit objednat přesně to, co by právě v tom okamžiku chtěl a ve většině případů je to cena a potom také nedůvěra k neznámé láhvi vína, která zákazníka odradí od koupě toho nejlepšího a nejdražšího. Proto byl vyvinut systém umožňující nejprve degustovat víno bez nutnosti koupit celou láhev. Zákazník, který by víno jinak neochutnal, se s ním seznámí a později je ochoten koupit další sklenku nebo celou láhev o které již ví, že je opravdu výborná.

Firma GS Technik spol. s r. o. nabízí vysoce sofistikovaný nástroj, umožňující nabídnout zákazníkovi to nejlepší víno „po sklence – By the Glass“ a při tom neriskovat ztrátu drahocenného nápoje, způsobenou oxidací v otevřené láhvi.

Dávkovací automaty na víno vyrábí GS Technik spol. s r.o. od roku 2007 pod značkou By The Glass®. Tato sofistikovaná chlazená nerezová zařízení (nyní vyráběná již v 2. generaci) slouží k uchování láhví červeného a bílého vína a k jeho dávkování, přičemž teploty obou vín jsou nezávisle řízeny dvěma digitálními termostaty. Za pomoci inertního plynu jsou „naražené“ láhve vína chráněny před změnou či ztrátou chuti (v důsledku oxidace). Dávkovací automaty mají dvě samostatné klimatizované sekce, které zaručují správnou teplotu každé podané sklenky červeného nebo bílého vína. Dávkovací automaty na víno jsou vyrobeny z potravinářské nerezové oceli, vnitřní prostor pro prezentaci láhví jakostních vín je bodově osvětlen (pro každou láhev, s možností zesílení či zmenšení intenzity osvětlení). Dávkovací automaty na víno se vyrábí v bezpočtu úprav, pro evropský, americký nebo např. australský trh s možností celé řady modifikací:

  • chladicí jednotka vpravo/vlevo nebo ukončení pro napojení vzdálené chladicí jednotky
  • prosklená záda pro lepší prezentaci nabízených vín, bodové osvětlení
  • práškové lakování (celá škála barev dle vzorníku RAL)
  • připojení automatu na víno na pokladnu

Dávkovací automat na víno je velmi účinným nástrojem podpory prodeje vysoce kvalitních rozlévaných vín, se zřejmými výhodami pro prodejce i zákazníka, mj.:

  • víno podávané vždy při správné teplotě (červené, bílé)
  • kontrola dávkování (doušek, malá sklenka, velká sklenka)
  • minimální nároky na obsluhu
  • kvalitní a drahá vína mají prezentaci, kterou si zaslouží
  • možnost vyzkoušet exkluzivní drahá vína bez potřeby kupovat celou láhev, možno vyzkoušet více vín

Automaty na víno vyrábíme již 7 let a s úspěchem je prodáváme do celého světa. Proto věříme, že i znalci vína v České republice ocení možnosti, které tento systém nabízí a využijí jej k seznámení se s těmi nejlepšími víny z Čech i Moravy.

ANV_letak_std_v1.jpg