Ford zdarma mění poškozené znaky za nové!

log_CARENT_02_A.jpg Výrobce vozidel Ford spustil novou kampaň, která se věnuje výměně poškozených nebo vybledlých log u starších typů vozidel. O výměnu může každý majitel vozu značky Ford požádat i v brněnském autosalonu a servisu Ford CARent a. s. a nechat si ji provést zcela zdarma.

Více jak 100 let se píše historie značky Ford Motor Company a stejně tak dlouho zdobí všechna vozidla charakteristický ovál Ford.  Logo se všeobecně stalo pro mnoho firem jednoznačným identifikačním symbolem a nositelem tradice. Nyní se český importér zaměřil na bezchybnou prezentaci značky prostřednictvím loga na vozidlech všech zákazníků.

Majitelé vozidel Ford mají v současnosti možnost požádat o výměnu svého poškozeného či vybledlého loga za nové a to zcela zdarma. Podmínkou výměny je stáří vozidla do 10 let a vyplnění  online formuláře.

Pro výměnu loga lze navštívit kteréhokoliv z 85 servisních partnerů Ford, kde stačí předložit poukaz s unikátním kódem, který bude zákazníkovi zaslán na základě vyplněného online formuláře. Podrobnější informace najdete např. na www.carent.cz.

"Pokud jste majitelem vozidla značky Ford s poškozeným znakem, neváhejte s jeho výměnou a navštivte nás. Svou návštěvu můžete také spojit s pravidelným servisem nebo sezónními úkony jako jsou  výměna pneumatik a doplnění provozních kapalin,“ doplnil informace ředitel společnosti Ford CARent a. s. Brno Lubomír Hartman.

Navštivte nás také na www.carent.cz a nově i na www.overenevozy.eu

DSCN0071.JPG