Ford - limitovaná nabídka Ford Ranger XLT za 7.499,- měsíčně

Ford.jpg Vážená paní, vážený pane, ve spolupráci se Svazem vinařů ČR jsme exkluzivně pro Vás připravili nabídku nejpopulárnějšího terénního pick-upu Ford Ranger za zvýhodněných podmínek.

ford_ranger.png

V rámci omezené nabídky vozů připravených ihned k odběru je k dispozici oblíbená pětimístná verze Double Cab XLT s naftovým motorem 2.2 l o výkonu 160 k s manuální převodovkou jen za 8 888 Kč s DPH (7 345 Kč bez DPH) měsíčně včetně pojištění.

Výše splátky je platná jak pro operativní leasing od Ford Lease tak i na úvěr od Ford Credit s úrokem jen 2,99 % p.a.*. Díky této atraktivní nabídce si nyní můžete pronajmout zcela nový vůz Ford za fixní měsíční splátku a bezstarostně se věnovat vašemu podnikání.

Popularitu si Ford Ranger v České republice** vydobyl svojí robustností, bezkonkurenční brodivostí až 800 mm, schopností táhnout přívěs o hmotnosti až 3 500 kg i pětihvězdičkovou bezpečností podle nezávislého hodnocení EURO NCAP (2012). Standardně dodávaný elektronicky přiřaditelný pohon všech kol 4WD je vhodný pro jízdu po nezpevněném povrchu a těžkém terénu.

Uvedené vozy z limitované nabídky disponují rozsáhlou výbavou.

Komfortní a bezpečnostní výbava - manuální klimatizace, vyhřívané čelní sklo, stěrače s dešťovým senzorem, multimediální systém SYNC 1.1 včetně nouzového asistentu, zásuvka 230 V / 150 W v kabině

Praktická výbava - ochranná vana nákladového prostoru, mechanická uzávěrka diferenciálu zadní nápravy, ochrana pod motorem, rozvodovkou a nádrží, bezzátkový systém doplňování paliva Ford Easy-Fuel, vyhřívaná a sklopná vnější zrcátka

Vozy je možné dovybavit například terénními pneumatikami, kryty nákladového prostoru apod.

MÁM ZÁJEM

Těšíme se na setkání.

Team Ford