Exklusivní nabídka vozů Ford pro členy Svazu

Ford.jpg   Vážení členové Svazu vinařů ČR,  v minulém měsíci jsme Vás informovali o připravovaném partnerství Svazu s automobilkou FORD. Jednání byla úspěšná, výsledkem je v první fázi dvouletá spolupráce mezi oběma subjekty.  

V reálu to znamená, že auta značky FORD budou provázet celou řadu našich či partnerských aktivit, jako Naárodní soutěže vín ve vinařských podoblastech, Sauvignon forum, Salon vín - Národní soutěž vín ČR, vybrané oblastní akce našich členů atp.

Současně český importér Fordu s platností od 1. 11. 2012 připravil exkluzivní nabídku vozů a servisních podmínek pro členy SV ČR. Například užitkový Transit se zvýhodněním až 30%, Mondeo, S-Max - zvýhodnění 25% nebo Focus se zvýhodněním 24%. Exkluzivní podmínky jsou připraveny na celou modelovou řadu této automobilky. Podmínky budou průběžně aktualizovány v závislosti na obměnách modelové řady.

Zvažujete-li tedy zakoupení vozu respektive vozů pro osobní či firemní účely, budeme potěšeni, když se vozy FORD, partnera SV ČR stanou alternativou ve Vašem rozhodování.

Se svými dotazy a zájmem se obracejte na:

FORD, Karel Kostroň, kostron@fordcarent_cz,  +420 775 775 205

SV ČR, Martin Chlad, martin.chlad@svcr_cz, +420 774 778 817