Chtěli bychom Vám pomoci prodávat

thefuntasty1.jpg V posledních měsících jsme mluvili s mnoha lidmi, kteří pracují s vínem. Ať to byli zástupci malého vinařství, kde jsou na vše prakticky sami, nebo zaměstnanci většího, všichni vidí nějaké prodejní rezervy. Někde nejsou spokojeni s cenovou politikou vinoték, jinde ještě nenašli vhodný internetový obchod, přes který by mohli svoje vína prodávat, další raději vsadili na vlastní e-shop, ale zjišťují, že k jeho provozování a aktualizaci nemají kapacity.

Protože nás osobně víno zajímá, hlavně jej moc rádi pijeme, a zároveň nás živí vytváření online řešení (pomáháme například restauracím), řekli jsme si, že zkusíme zjistit, co bychom mohli udělat také v této oblasti.

K tomu ale potřebujeme znát širší názor než jen našich spřátelených vinařů. A proto bychom Vás rádi poprosili o vyplnění přibližně osmiminutového dotazníku (https://www.surveymonkey.com/r/KVRQLLJ).

Na otázky s podobným zaměřením se ptáme i Vašich (potenciálních) zákazníků. Věříme, že díky tomu můžeme vyvinout platformu, která pomůže oběma stranám: Vám snadněji (a možná i dráže) prodávat, zákazníkům lepší výběr a služby, než s jakými se setkávali doposud.

Lukáš Strnadel - CEO & Creative director
---
FUNTASTY Digital s. r. o.
Tel.: +420 605 312 459

www.thefuntasty.com