Česko-americké zemědělské podnikatelské fórum

skoleni.jpg Vážené dámy, vážení pánové, Hospodářská komora ČR byla pověřena Ministerstvem zemědělství ČR organizací doprovodné incomingové mise nákupčích potravin a nápojů z USA. V rámci této mise pořádá HK ČR ve spolupráci s MZe ČR Česko-americké zemědělské podnikatelské fórum, které se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) ve středu 12.10.2016 od 14 hodin.  

Americký trh skýtá velký potenciál a české společnosti na tamním trhu mají co nabídnout. Mezi tato odvětví řadíme i potravinářský průmysl (např. vývoz českého vína), kde vidíme nenaplněný potenciál. Toto podnikatelské fórum je jedinečnou příležitostí, jak se k tomuto cíli přiblížit.

Fórum zahájí ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Vzhledem k tomu, že se jedná o incomingovou misi zejména amerických nákupčích vína a medoviny, fórum je primárně určeno pro české firmy, které obchodují v tomto odvětví. Po odborně zaměřených prezentacích jsou na programu  networkingová jednání/B2B s občerstvením.

Jednacím jazykem bude angličtina. Vstup na akci je zdarma.

V případě Vaší účasti prosím zašlete krátký potvrzovací email na veselka@komora_cz. Termín přihlašování je stanoven do 11.10.2016.

Těšíme se na setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem,

Ing. Miroslav Veselka

projektový manažer
Zahraniční odbor
HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 266 721 357
Veselka@komora_cz
www.komora.cz

Ke stažení:

Preliminary_agenda_business_forum.pdf Preliminary_agenda_business_forum.pdf (148,80 KB)