Často kladené otázky

Nejběžnější dotazy uživatelů webu a naše rady a typy.

 

1. Nepřišel mi aktivační email

Aktivační email je odeslán vždy, bezprostředně po registraci. Může se však stát, že vaše emailová schránka vyhodnotí tento email jako nevyžádanou poštu a automaticky ho přesune do složky, kde se tato pošta (spam) ukládá. Proto vždy nejprve zkontrolujte obsah této složky.

2. Nevím, kde se zaregistrovat

Odkaz na registrační formulář naleznete na stránce www.svcr.cz/user.php, pod poli pro zadání uživatelského jména a hesla.

3. Nevím, kde se přihlásit do sekce pro registrované

Přihlašovací formulář naleznete na stránce www.svcr.cz/user.php.

4. Ačkoliv jsem se zaregistroval, nemohu se přihlásit

Registrace podléhá schválení redaktorům portálu a je spojeno s potvrzením aktivačního emailu (viz bod 1). Pokud se vám tedy nedaří přihlásit se, zřejmě nemáte potvrzenou svou žádost o vstup.

5. Nevím, kde si můžu změnit heslo

Heslo si můžete snadno změnit po přihlášení do systému. V pravé horní části webu je ikonka vašeho profilu, kde je odkaz na změnu hesla. Viz Změna či zaslání nového hesla

6. Zapomněl jsem heslo, kde získám nové?

Nové heslo získáte odesláním své emailové adresy ze stránky www.svcr.cz/user.php. Na ní je přímo odkaz pro získání hesla.

7. Pokouším se opakovaně zaregistrovat, systém však odmítá přijmout mou emailovou adresu

Po první registraci jste obdržel aktivační email, který jste však nepotvrdil. Tento email byl zaslán na zadanou emailovou adresu. Tato adresa je uložena v systému a není možné její opětovné použití pro jinou registraci. Zkontrolujte svoji poštu a dále složku s nevyžádanou poštou, najděte aktivační email a potvrďte registraci. Tím je registrace dokončena.

Další dotazy směřujte na správce webu - Martin Půček, martin.pucek@svcr_cz, 606743231