BS VINAŘSKÉ POTŘEBY - Novinky pro sklizeň 2013

BS_novinka.jpg Laboratoř BS vinařské potřeby přináší pro letošní sezónu řadu novinek pro vinaře. Jednou z nich je pravidelná předsběrová analýza hroznů, která by měla pomoci vinařům při stanovení správného termínu sklizně.

Předsběrová analýza je v týdenních intervalech zveřejňována na www.vinarskepotreby.cz a pravidelně informuje o výsledcích analýzy průměrného vzorků hroznů 7 odrůd (MT, SVG, CH, RR, TČ, RM, FR) ze 4 vinařských podoblastí:

  • Mikulovská
  • Velkopavlovická
  • Slovácká
  • Malokarpatská (SK)

U získaného moštu jsou provedeny tyto analýzy: pH, veškeré kyseliny, organické kyseliny, YAN, glukóza + fruktóza.

Na základě analýzy je zveřejněn odborný komentář o průběhu dozrávání daných odrůd v různých lokalitách, zpracovaný Ing. M. Vidlářem a Doc. Ing. P. Pavlouškem.

Informace jsou každý týden zveřejněny na www.vinarskepotreby.cz v sekci AKTUALITY. V případě zájmu o zasílám zpráv na váš e-mail pište na marketing@vinarskepotreby_cz.

Další novinkou letošní sezóny z laboratoře BS vinařské potřeby jsou balíčky laboratorních rozborů za zvýhodněné ceny. Ve snaze vyjít vinařům vstříc rozšířila laboratoř provozní dobu a nabízí vinařům zdarma svoz vzorků do laboratoře s garancí výsledků analýzy do 4 hodiny od převzetí vzorku laboratoří.

Více informací k aktuální nabídce  produktů i laboratorních služeb společnosti BS vinařské potřeby s.r.o. najdete na www.vinarskepotreby.cz.